Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2017-07-08   Anykščių krašte – kunigų kraustymosi vasara
Panevėžio vyskupijos kurija paskelbė apie dvasininkų tarnystės vietos pakeitimus. Po kraustymosi vasaros keliose Anykščių krašto parapijose bus pasitikti nauji kunigai.
Skaityti visą ...
 
 
2017-07-03   Jubiliatas pagerbtas Svėdasų bibliotekoje
Liepos 2-ąją Svėdasų bibliotekos dailės galerijoje pagerbtas kaip tik tą dieną aštuoniasdešimtmetį šventęs svėdasiškis, kraštiečių draugijos „Alaušas“ steigėjas, ilgametis pirmininkas Algimantas Indriūnas.
Skaityti visą ...
 
 
2017-06-29   Festivalio „Devilstone“ organizatorių žinia anykštėnams
Alternatyviai muzikai dedikuotas festivalis „Devilstone“ jau devintą kartą tradiciškai vyks vidurvasarį, liepos 13–16 d., Anykščių Dainuvos slėnyje. Į Anykščius, kaip organizatoriai įvardija – festivalio namus – „Devilstone“ kasmet sutraukia tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos, šimtus gerbėjų iš kitų Baltijos šalių ar dar toliau ir neišvengiamai sukuria nekasdienę atmosferą pačiame mieste. „Devilstone“ kviečia anykštėnus nepraleisti progos ir apsilankyti jų krašte vykstančioje šventėje – tai vienas didžiausių ir gražiausių festivalių Lietuvoje ir už jos ribų, nekeičiantis vietos ir puoselėjantis draugystę su miesto bendruomene.
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...