Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2018-05-29   Jubiliejais pažymėtas tradicinis anykštėnų kraštotyrininkų sambūris
Gegužės 26 d., šeštadienį, Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos salėje susirinko gausus būrys kraštotyrininkų iš visos Lietuvos. Viešosios bibliotekos Krašto dokumentų ir kraštotyros skyriaus vedėjos Audronės Berezauskienės iniciatyva jau nuo 2012 m. kasmet pavasarį ir rudenį į sambūrį „Draugaukime–bendraukime–bendradarbiaukime“ sukviečiami Anykščių krašto praeities tyrėjai, Anykščių Teresės Mikeliūnaitės kraštotyros draugijos nariai ir visi tie, kurie yra neabejingi kraštotyros veiklai.
Skaityti visą ...
 
 
2018-05-16   Vilniaus Anykštėnų Sambūrio ekspedicija po Nepriklausomybės kovų savanorių mūšių ir jų atminties vietas
2018 m. gegužės 12-ąją, saulėtą šeštadienį, keturiasdešimt Vilniaus anykštėnų autobusu išvyko į Pagarbos ekspediciją Nepriklausomybės kovų vado, vėliau generolo Kazio Ladigos vadovaujamų savanorių mūšių keliu.
Skaityti visą ...
 
 
2018-04-20   Vilniaus anykštėnų metų darbai ir Atvelykis
Po pavasarinio lietaus sušvitus saulutei ir atšilus orams, Vilniaus anykštėnų sambūrio (VAS) taryba, rodos, ką tik sveikinusi savo narius su Šv. Velykomis, pakvietė juos į tradicinę Atvelykio šventę praėjusių metų darbų aptarti. Balandžio 7-ąją dieną šeštadienį šventiškai nusiteikę anykštėnai rinkosi į Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovę.
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...