Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2017-05-09   Raimondas Guobis. Jų veiduos žemėtuos žydi Lietuva...
Paskutinįjį balandžio sekmadienį Debeikiuose prisiminti prieš 65 -erius metus kovoje prieš sovietinius okupantus žuvę paskutinieji Vytauto apygardos Aro būrio partizanai bei visi kovotojai už laisvę ir teisingumą. Aplankytos žūties bei palaidojimo vietos, melstasi bažnyčioje, pagarbios atminties valandai didelis būrys debeikiečių ir svečių susirinko Debeikių miestelio aikštėje prie paminklo Laisvei. Anykščių jaunieji ir kiti piliečiai žuvusiųjų atminimui skyrė žygį iš Debeikių į Anykščius.
Skaityti visą ...
 
 
2017-03-13   Raimondas Guobis. Laisvės dienai – Šventosios kairiojo kranto maršas
Sutikdami Lietuvos nepriklausomybės atgimimo – Kovo 11-osios šventę, Utenos 9-osios pulkininko Prano Saladžiaus rinktinės Anykščių Stepono Dariaus ir Stasio Girėno 901-osios kuopos jaunieji šauliai kartu su vade Rūta Meliūniene, dar trejetu vyresniųjų, man uoliai keliavedžio ir istorijų pasakotojo pareigas vykdant, kovo 12-osios rytmetį žygiavome iš Anykščių į Kavarską.
Skaityti visą ...
 
 
2017-02-15   Vilniaus anykštėnai Vasario 16-ąją minėjo Signatarų namuose
Vasario 11 d., šeštadienį, kaip ir kasmet vasariui įpusėjant, Vilniuje gyvenantys anykštėnai rinkosi į Signatarų namus Vilniuje paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos, Vasario 16-osios.
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...