Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau

 
2017-07-06   Dr. Bronius Šablevičius: „Pasirašykime kokią nors dvasinę sutartį...“
Anykščių kraštas tikrai gali pasigirti iškiliais ir garsiais žmonėmis. Vargu, ar kitas kuris Lietuvos regionas galėtų pralenkti „literatūros sostine“ vadinamus Anykščius savo rašytojų, poetų ar literatų skaičiumi. Tačiau ne tik kūrėjais garsus šis unikalus Lietuvos kampelis. Čia gimė, nors ir kitur jau savo šaknis įleido, nemažas būrys mokslininkų, gamtos tyrėjų, menininkų. Pirmasis Lietuvoje „Gamtos riterio“ titulą pelnęs gamtosaugininkas, ornitologas, entomologas ir botanikas, gamtos fotografas dr. Bronius Šablevičius irgi kilęs iš Anykščių.
Skaityti visą ...
 
 
2017-05-24   Anykštėnė filmuojasi komiškame TV3 seriale
Interneto portalas www.tv3.lt pristato naują TV3 serialą, kuriame vieną iš pagrindinių vaidmenų kuria anykštėnė Milda DAUNORAITĖ. Naujas serialas „Tėvelio dukrytės“ nuo gegužės 29 d. pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. – per TV3.
Skaityti visą ...
 
 
2017-05-11   „Anykščių šilelį“ ispaniškai skaito ir Anykščių gimnazistai
Gegužės 11-ąją Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje puikiai pažįstamas Antano Baranausko tekstas skambėjo ispaniškai. Čia ispanų kalbos mokytojos Laimos Juzėnienės iniciatyva buvo pristatyta naujausia knyga, kurioje „Anykščių šilelis“ pateiktas, pasak šios poemos vertėjos, trečdaliui pasaulio suprantama kalba.
Skaityti visą ...
 
 Spauskite čia, jei norite peržiūrėti senesnes naujienas...