Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2006-07-24   Čia – vieta, kur mes, anykštėnai, galime susitikti
 
 

Gamtos turtai, kultūros istorija, praeities ir dabarties žmonių veiklos vaisiai – visa tai man iškyla prieš akis, žvelgiant į šį Anykščių vaizdą.  

Jei ir Jums šis vaizdas pažadina malonius jausmus, tikriausiai Jūs – iš anykštėnų bendruomenės. Gal čia – Jūsų gimtinė, gal – tik Jūsų tėvų ar protėvių kraštas, o galbūt Anykščiuose Jūs praleidote tik reikšmingus savo gyvenimo metus, įgijote patirties ir pažinote gyvenimą.

Nesvarbu, kokie saitai Jus sieja su Anykščiais. Svarbiausia, kad šis Aukštaitijos kampelis Jums lieka nepamirštamas, o žodis „anykštėnai“, išgirstas net ir toli nuo Anykščių, vėl pažadina malonius jausmus ir prisiminimus.

Anykštėnai mėgsta bendrauti, žinoti vieni apie kitus tiek, kad galėtų drauge pasidžiaugti sėkme, paguosti artimą dėl netekties.

Susitikti giminių, gimtojo kaimo ar tėviškės krašto šventėse yra anykštėnams būdingas ir malonus įprotis. Jis išugdė ir pirmąją Lietuvoje kraštiečių bendruomenę, vienijančią po visą pasaulį pasklidusius Anykščių krašto vaikus.

Ši anykštėnų svetainė interneto erdvėje – tik dar viena, patogi ir šiuolaikiška anykštėnų bendravimo forma. Tai tiesiog nauja vieta, kur irgi galima susitikti ir patenkinti savo norą žinoti.

Per keliolika metų, kai gyvuoja Pasaulio anykštėnų bendrija, Jūs tikriausiai pateikėte  savo asmens duomenis, todėl jau esate mūsų bendruomenėje. Užsiregistruokite ir peržvelkite čia jau esančias žinias apie save – gal jos paseno ar nėra tikslios. Registracija leis Jums naudotis anykštėnų duomenų baze – rasti vaikystės draugus, kaimynus, užmegzti ar atnaujinti su jais ryšį.

Būtų šaunu, jei šioje interneto svetainėje sklistų žinios apie anykštėnų darbus – iš viso  pasaulio, iš visų gyvenimo sričių, kur tik mūsų krašto žmonių sumanymai tampa pripažinta vertybe, kur tik sugeba save realizuoti anykštėnai.

Pranešti apie juos – ne savigyra, o Anykščių krašto garbės dalykas. Kiekvienas geras darbas yra ne vien tik džiaugsmas jį padariusiam ar iš jo naudą patiriančiam. Jis tuo pačiu ir dovana Anykščiams – gimtinei ar tiesiog mylimam kraštui.   

Užsukite čia tiesiog pasižvalgyti. Gal ši Jūsų viešnagė bus naujas impulsas bendrauti, įgyvendinti savo svajones arba tiesiog pasidžiaugti Anykščiais ir anykštėnais.

Su viltimi bendrauti –

Tautvydas Kontrimavičius,

žurnalistas 

 
 
    Atgal...