Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-10-10   Anykštėnams įteikti medaliai "Už atsidavimą"
 
 

Anykščių rajono savivaldybė pranešė, kad spalio pradžioje vykusių Lietuvos–Ukrainos draugystės dienų renginių metu trys anykštėnai buvo apdovanoti Valstybinio neformaliojo ugdymo centro prie Ukrainos švietimo ir mokslo ministerijos medaliais "Už atsidavimą".

Medalis, įteiktas Sigučiui Obelevičiui, ir jo dokumentas.

Taip buvo apdovanoti Anykščių rajono savivaldybės meras Sigutis Obelevičius, A. Vienuolio progimnazijos direktorė, Kovo 11-osios akto signatarė Irena Andrukaitienė bei progimnazijos režisierius Erikas Druskinas. Jie organizavo Lietuvos ir Ukrainos draugystės akciją, spalio 3-ąją Vilniaus Katedros aikštėje ištiesdami dvi 200 metrų ilgio Lietuvos ir Ukrainos vėliavas, susijungusias į širdį.

Šiuos valstybinius apdovanojimus anykštėnams įteikė Valstybinio neformaliojo ugdymo centro prie Ukrainos Švietimo ir mokslo ministerijos direktoriaus pavaduotojas Pavelas Gorinovas kartu su Ukrainos jaunimo ir sporto reikalų ministro padėjėja Jelena Babič ir Ukrainos VRM Kriminalinės milicijos valdybos vaikų reikalams viršininko pavaduotoja Uljana Kotliarova.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...