Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-01-29   Levaniškiuose atidaryta kilnojamoji bibliotekėlė
 
 

Levaniškiuose sausio 18-ąją pradėjo veikti Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Traupio filialo kilnojamoji bibliotekėlė. Jau pirmąją dieną ją aplankė 8 skaitytojai.

Traupio vyr. bibliotekininkės Ramunės Musteikienės iniciatyvai pritarusi Levaniškių bendruomenės pirmininkė Jurgita Verikienė suteikė kampelį knygoms Levaniškių bendruomenės namuose.

Bibliotekėlę jau lanko levaniškiečiai.

Levaniškiai, kur dabar gyvena 368 gyventojai, yra didžiausia Traupio seniūnijos gyvenvietė. 2009 m. čia įsikūrė bendruomenė „Abipus Nevėžio“, jo jos namai dabar šiame kaime –  vienintelis kultūros židinys, maloniai kviečiantis levaniškiečius susitikti,  bendrauti, kurti gražesnę aplinką, tobulėti.

Pradinis bibliotekėlės fondas sukauptas ir bus pildomas iš Traupio filialo knygų fondo. Bendruomenės nariai kviečiami sunešti iš savo asmeninių bibliotekų jau perskaitytas knygas ir jomis keistis. Knygos išduodamos kiekvieną šeštadienį nuo 10 iki 12 val.

Levaniškiuose, bendruomenės namuose, atidaryta bibliotekėlė

Kilnojamosios bibliotekėlės iniciatorė Ramunė Musteikienė tiki, kad bibliotekėlė bus lankoma,  skaitytojų daugės, o bibliotekėlė taps jaukia levaniškiečių susibūrimo vieta.

Aušra Miškinienė,
Anykščių L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos
direktoriaus pavaduotoja

 
 
    Atgal...