Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-02-06   Anykščių meras rašo interneto dienoraštį
 
 

Meras Sigutis ObelevičiusAnykščių meras Sigutis Obelevičius kviečia su juo diskutuoti naujoje erdvėje – nuo šių metų vasario 4-osios jis rašo asmeninį interneto dienoraštį.

Kaip skelbia Anykščių rajono savivaldybės oficialioji svetainė www.anyksciai.lt, "savivaldybės meras Sigutis Obelevičius kviečia visus, kuriems svarbus jo požiūris, įžvalgos ir nuomonė bei norinčius diskutuoti, reikšti nuomonę, kritikuoti, teikti idėjas, užsukti į naujai sukurtą Mero tinklaraštį adresu: www.sigutisobelevicius.blogspot.com".

Pasisveikindamas su dienoraščio skaitytojais, S. Obelevičius viename iš pirmųjų savo įrašų skelbia: "Iš anksto atsiprašau tų reikliųjų skaitytojų, kurie tikisi mano tinklaraštyje rasti tik sausus faktus. Aš esu ne tik oficialus Anykščių rajono savivaldybės meras, bet kartu ir pilietis, toks pats žmogus kaip ir visi, su savais trūkumais ir savais pranašumais, su emocijomis ir gyvenimiška patirtimi, todėl mano požiūris kartais nesutampa ne tik su šalies valdančiųjų partijų politika, kartais man nepatinka ir tai, ką daro opozicija, žiniasklaida."

Kaip liudija laikas ties įrašais, meras dienoraštį rašo arba 5–6 val. ryto, arba artėjant pusiaunakčiui.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...