Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-02-18   Su anykštėnais sveikinasi „SPA VILNIUS Anykščiai“
 
 

Vasario 14-ąją Anykščiuose oficialiai atidarytas poilsio ir sveikatingumo centras „SPA VILNIUS Anykščiai“ kviečia Anykščių gyventojus į atvirų durų dienas vasario 18–20 dienomis, 10–11 val. ir 15–16 val. Norintys susipažinti su naujuoju kurortinio miesto objektu turėtų iš anksto registruotis telefonu (8-381) 50100.

Žalioji SPA siena.

Su šiuo SPA centru galima susipažinti ir internete, kur šis pristatomas šalia kitų dviejų Valdo Trinkūno sukurto SPA tinklo narių – „SPA VILNIUS Vilnius“ ir „SPA VILNIUS Druskininkai“.

„SPA VILNIUS“ yra pirmas šiuolaikinis sveikatingumo ir gydomojo SPA centras Anykščiuose, atitiksiantis tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintis konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais.

Sveikatingumo ir gydomojo SPA centras įsikūręs Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje. Čia po vienu stogu rasite: 4 žvaigždučių viešbutį, SPA centrą su mineralinio vandens baseinu, baseinu mažiesiems SPA svečiams, restoraną su lauko terasa, vaikų žaidimų kambarį bei moderniai įrengtą konferencijų salę.

4 žvaigždučių viešbutyje moderniai įrengti 47 kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 110 svečių. Daugelis viešbučio kambarių skirti šeimoms su vaikais.

SPA centre atliekamos kūno ir veido SPA procedūros su profesionalia, pasaulyje pripažinta ir tik aukščiausios klasės SPA centruose sutinkama SPA kosmetika ESPA. Gydomieji ir atpalaiduojantys masažai, kineziterapinėmis procedūros, mineralinio vandens ir masažinėmis vonios, povandeninis masažas, haloterapijos procedūra, purvo aplikacijos ir kitos malonios gydomosiomis ir sveikatinimo procedūros.

Restorane paskanausite ypatingų patiekalų, kuriuos virtuvės šefas kasdien pateiks šviežius ir gardžius. Lauko terasoje klausysitės pušų ošimo ir paukščių čiulbėjimo. Savaitgaliais ir švenčių dienomis Jūsų lauks gyvos muzikos koncertai. Malonios šypsenos, dėmesys Jūsų norams suteiks nepamirštamą įspūdį.

„SPA VILNIUS Anykščiai“ buvo įkurtas, uždarajai akcinei bendrvei „Anšilas“ 2012–2014 m. įgyvendinus  projektą „Anykščių sveikatinimo centras“, kurio vertė 11,37 mln. Lt, neįskaitant PVM. Projektą iš dalies rėmė Europos Sąjunga, jam įgyvendinti skyrusi 2,57 mln. Lt paramą, likusią projekto įgyvendinimui reikiamą sumą investavo UAB „Anšilas“.

Šio projekto tikslas – UAB „Anšilas“ siekė sukurti pirmą Anykščiuose šiuolaikinį sveikatingumo ir gydomojo SPA centrą, atitinkantį tarptautinius SPA klasifikacijos standartus ir galintį konkuruoti su Vidurio ir Rytų Europos SPA centrais. Projekte buvo įsipareigota sukurti iki 80 darbo vietų. Projektas apėmė SPA centro statybą, sveikatinimo centro rekonstrukciją bei SPA centro įrangos ir baldų įsigijimą bei sumontavimą.

Projektas įgyvendintas Anykščiuose – naujoje kurortinėje vietovėje, dar neturinčioje stambių turizmo objektų. SPA centro klientai gaus ne tik poilsio paslaugas, susijusias su vandens procedūromis, bet ir sveikatinančias, relaksacines ir rekreacines procedūras.

UAB „Anšilas“ ilgalaikiai tikslai – pateikti Rytų Lietuvos regionui profesionalias ir unikalias SPA paslaugas. Tikimasi, kad sukūrus tarptautinius standartus atitinkantį sveikatingumo ir gydomąjį SPA bus pasiekta Lietuvos ir užsienio turistų susidomėjimo.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...