Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-03-24   Pagerbti geriausi 2013 metų sportininkai anykštėnai
 
 

2013-ieji metai Anykščių kūno kultūros ir sporto centrui buvo išskirtiniai metai ne tik sportininkų laimėjimais, bet ir 50-mečio sukaktimi, kai gyvuoja sporto centras.

1963 m. pabaigoje Anykščiuose buvo įkurta Anykščių rajono sporto mokykla, 1977 m. ji keitė pavadinimą į Anykščių vaikų ir jaunių sporto mokyklą. Nuo 2001-ųjų sporto mokykla reorganizuota į Kūno kultūros ir sporto centrą, kuris jau 12 metų sėkmingai ugdo įvairių sporto šakų aukšto meistriškumo sportininkus.

Kovo 21 dieną UAB Anykščių sporto ir laisvalaikio centro „Nykščio namų“ arenoje buvo pagerbti geriausi Anykščių rajono sportininkai ir treneriai.

Rajono meras Sigutis Obelevičius negailėjo mūsų krašto sportininkams ir jų treneriams paskatinimo ir padėkos žodžių. Padėkos raštus jis įteikė Kūno kultūros ir sporto centro treneriams Žilvinui Ovsiukui, Algirdui Anankai, Algiui Drūsiui, Broniui Vitkūnui, Renatui Puikiui už aukšto meistriškumo sportininkų rengimą. Už masinių renginių organizavimą buvo apdovanotos vadybininkė Rimutė Janukėnienė ir direktoriaus pavaduotoja Jolanta Česlikauskienė.

Sporto centro direktorius Kęstutis Čepulis prisiminė buvusius Anykščių sporto mokyklos vadovus Povilą Kūgį, Eligijų Dulevičių, Juozą Tumą, Kęstutį Kuktą ir Modestą Paulauską.

PRIZAIS už aktyvią ir rezultatyvią sportinę veiklą apdovanoti Anykščių rajono sportininkai:

1. Olimpietis slidininkas VYTAUTAS STROLIA – žiemos Olimpinių žaidynių Sočyje dalyvis, Pasaulio studentų Universiados, Pasaulio jaunimo čempionato, Pasaulio suaugusių čempionato dalyvis, Lietuvos slidinėjimo čempionatų čempionas ir prizininkas. Treneris Algis Drūsys.

2. Olimpietis plaukikas GIEDRIUS TITENIS – Pekino ir Londono olimpiadų dalyvis, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių Lietuvos rinktinės kandidatas. Treneris Žilvinas Ovsiukas.

3. Biatlonininkė KOTRYNA VITKŪNAITĖ – Lietuvos biatlono jaunių rinktinės narė, Europos jaunimo olimpinio festivalio Rumunijoje dalyvė, Baltijos biatlono taurės prizininkė, Lietuvos jaunių čempionė, 2014 m. Pasaulio jaunių biatlono čempionato JAV 6-osios vietos laimėtoja estafečių lenktynėse. Treneris Bronius Vitkūnas.

4. Imtynininkas DOMAS KRIKŠČIŪNAS – olimpinės pamainos rinktinės kandidatas, Europos graikų-romėnų imtynių kadetų čempionato Juodkalnijoje 5-osios vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo, jaunių ir jaunučių čempionatų nugalėtojas bei prizininkas. Treneris Algirdas Pupkis.

5. Sunkiaatletis ARNAS ŠIDIŠKIS – Lietuvos suaugusių rinktinės narys, Europos jaunimo čempionato Estijoje 6-osios vietos laimėtojas, Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionato prizininkas. Treneris Algirdas Ananka.

6. Slidininkas JAUNIUS DRŪSYS – 2013 m. Lietuvos jaunimo rinktinės narys, Lietuvos jaunimo čempionas, kitų respublikinių varžybų nugalėtojas ir prizininkas. Treneris Algis Drūsys.

7. Krepšininkas GYTIS ASAČIOVAS – buvęs ryškus Anykščių KKSC komandos lyderis (jo asmeninis rekordas rungtynėse su Biržų komanda – 55 taškai), nuo 2013 m. rungtyniaujantis Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ komandoje, kur jis taip pat yra komandos siela (vidutiniškai per rungtynes pelno po 17 taškų, atkovoja po 11 kamuolių). Pirmasis sportininko treneris Kęstutis Kukta.

8. Imtynininkė DANUTĖ DOMIKAITYTĖ – olimpinės pamainos rinktinės kandidatė, Europos jaunimo moterų imtynių čempionato prizininkė, Tarptautinių turnyrų nugalėtoja, Lietuvos čempionė suaugusiųjų ir jaunimo grupėje. Treneris Arvydas Krikščiūnas.

9. Kyokushin karate klubo „Takas“ sportininkas LAIMONAS RIMKUS – kandidatas į Lietuvos suaugusiųjų rinktinę, Lietuvos jaunimo čempionas. Treneris Eugenijus Šilaika.

Kiti apdovanoti Anykščių rajono sportininkai:

1. Biatlonininkas VLADAS BANYS – už laiku iššautus taiklius šūvius. Treneris Bronius Vitkūnas.
2. Imtynininkas GIEDRIS BINKIS – už sportinį ryžtą. Treneris Algirdas Pupkis.
3. Imtynininkas KAROLIS VARNAS – perspektyviausias metų imtynininkas. Treneris Artūras Sudeikis.
4. Imtynininkas DEIVIDAS LAZICKAS – didžiausią pažangą padaręs sportininkas. Treneris Renatas Puikis.
5. Slidininkė SILVIJA ADOMONYTĖ – ištvermingiausia metų slidininkė. Treneris Algis Drūsys.
6. Krepšininkas AUDRIUS JAKŠTONIS – atkakliausias metų kovotojas. Treneris Ramūnas Šližys.
7. Krepšininkas DONATAS RADŽIŪNAS – perspektyviausias metų krepšininkas jaunučių amžiaus grupėje. Donatas yra komandos lyderis ir kviečiamas į Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ komandą. Treneris Kęstutis Kukta.
8. Plaukikas DALIUS ŠIAUČIŪNAS – už kultūrą plaukimo sporte. Treneris Redas Pivoriūnas.
9. Sunkiaatletė GINTARĖ BRAŽAITĖ – sužibusi žvaigždutė sunkiosios atletikos sporte. Treneris Algirdas Ananka.
10. Žirginio sporto sportininkė SAMANTA TARULYTĖ – už meilę žirgams. Treneris Stasys Uogela.
11. Sportinių šokių kolektyvo „Verpetas“ šokėjai KAROLIS RAMOŠKA ir JULIJA PAŠKAUSKAITĖ – už darbštumą ir pareigingumą. Treneriai Stanislava Bilevičienė ir Juozas Pratkelis.
12. Kyokushin karate klubo „Takas“ sportininkė MARTYNA SIMANONYTĖ – už karatė dvasią ir begalinį norą tobulėti. Treneris Eugenijus Šilaika.
13. Motokroso klubo „Čiversa“ sportininkas UGNIUS LIULYS – jauniausias motosportininkas.
14. Šachmatininkė EMILIJA MEŠKAUSKAITĖ – už pastangas gilinantis į šachmatų pasaulį.
15. Sveikos gyvensenos klubo „Anykščių vaivorykštė“ sveikuolė RITA GALIŠANKIENĖ – už didelį norą keliauti pėsčiomis.
16. Žirginio sporto klubo „Origonas“ sportininkė GABRIELĖ BAUŽAITĖ – už ryžtą siekiant pergalių žirginiam sporte. Treneris Virginijus Uogela.
17. Krepšinio klubo „Veteranas“ sportininkas SILVIJUS ŽIVATKAUSKAS – krepšinio fanatikas.
18. Futbolo sporto klubo sportininkas MERŪNAS PRUŠINSKAS – perspektyviausias metų futbolininkas.

Anykščių Kūno kultūros ir sporto centras už puikų pasirodymą nuoširdžiai dėkoja Visagino sporto centro aerobinės gimnastikos sportininkams ir jų trenerei Natalijai Korobovai, sportinių šokių kolektyvo „Verpetas“ šokėjams ir treneriams Stanislavai Bilevičienei ir Juozui Pratkeliui, taip pat taria ačiū visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo.

Anykščių kūno kultūros ir sporto centro informacija

 
 
    Atgal...