Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-10-17   „Auksinės krivūlės“ – Anykščiams ir anykštėnui
 
 

Spalio 10 d. Vilniuje, minint Savivaldos dieną, Lietuvos savivaldybių asociacijoje buvo pagerbti įvairiose srityse ryškiausią pažangą pasiekę Lietuvos savivaldos atstovai, jų triūsas įvertintas "Auksinėmis krivūlėmis". Šiemet jomis buvo apdovanota 16 savivaldybių, o keturiems savivaldai nusipelniusiems asmenims suteiktas garbingas "Auksinės krivūlės riterio" vardas.

Tarp keturių "Auksinės krivūlės riterių" – iš Anykščių rajono kilęs, Skiemonių krašte užaugęs Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius. Jis tapo pirmuoju anykštėnu, kurio veikla įvertinta šiuo nuo 2005 m. teikiamu apdovanojimu.

Vienas iš 16 savivaldybėms skirtų apdovanojimų – Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Ūkio ministerijos "Auksinė krivūlė" "Už indėlį plėtojant turizmo infrastruktūrą ir paslaugų pasiūlą" – buvo įteikta Anykščių rajono savivaldybės merui Sigučiui Obelevičiui.

Lietuvos savivaldybių asociacijos inicijuoti apdovanojimai "Auksinės krivūlės" teikiami jau devintus metus. 2006 m. Anykščių savivaldybė gavo LSA ir Ūkio ministerijos "Auksinę krivūlę" kaip "Lietuvos turizmo sostinė", o 2011 m. Anykščių savivaldybei buvo skirta LSA ir Aplinkos ministerijos "Auksinė krivūlė" "Už iniciatyvą ir rūpestį tvarkant saugomas teritorijas".

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...