Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2014-12-01   Portalas DELFI kviečia išrinkti pasaulio lietuvį
 
 

Jau trečius metus profesionalų tinklas "Global Lithuanian Leaders" bei naujienų portalas DELFI skaitytojus kviečia balsuoti ir išrinkti "Pasaulio lietuvį 2014". Tarp 8 nominantų, savo talentu ir darbais garsinančių Lietuvos vardą pasaulyje, šiemet yra ir anykštėnas verslininkas ir leidėjas Virginijus Strolia. Jis nominuotas už ilgametį draugiško Lietuvos įvaizdžio kūrimą Ukrainoje.

Virginijus StroliaNominantas pristatomas taip: "Diplomuotas istorikas jau keliolika metų su žmona Rūta Malikėnaite gyvena Kijeve. Jų įkurtoje leidykloje "BaltijaDruk" nuo 1997 m. leidžiama tai, ko iki tol labiausiai trūko Ukrainoje, – turistinė ir pažintinė literatūra apie šią šalį, albumai ir istoriniai atvirukai. Jo vadovaujamoje leidykloje buvo išleistos Lietuvos ir Ukrainos bendrą istorinę praeitį aprašančios knygos "Lietuvos epocha", "Chotino mūšis", "Žalgirio mūšis", "Lietuvos kunigaikščiai Radvilos".

Rinkimų svetainė – čia...

Iki gruodžio 10 d. vyksiančio balsavimo laimėtojas kartu su kitais "Globalios Lietuvos apdovanojimų 2014" laureatais bus iškilmingai pagerbtas gruodžio 30 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...