Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-02-26   Anykščiams suteikta nominacija „Dviračių miestas 2014“
 
 

Įveikę keletą rajonų centrų ir net kurortus, Anykščiai laimėjo konkursą ir tapo „Dviračių miestu“, skelbia Anykščių rajono savivaldybės interneto svetainė www.anyksciai.lt.

Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija kasmet skelbia konkursą „Dviračių miestas“, kurio tikslas yra išrinkti miestą, labiausiai propaguojantį dviračių transportą. Konkursinį pasiūlymą šiai nominacijai pateikė ir Anykščių rajono savivaldybė, kuri per trumpiausią laiką pasiekė, kad vienam gyventojui tektų didžiausias dviračių tako ilgis – 1,6 metro.

Vasario 25 dieną įvykusiame Dviračių transporto komisijos posėdyje buvo išrinkti didžiųjų ir mažųjų miestų kategorijų nugalėtojai. Dėl „Dviračių miestas 2014“ nominacijos Mažųjų miestų kategorijoje varžėsi Alytaus, Marijampolės, Jonavos, Anykščių, Telšių, Birštono, Palangos miestai ir Plungės rajono Platelių miestelis. Nominaciją „Dviračių miestas 2014“ buvo nuspręsta suteikti Anykščiams.  Didžiųjų miestų kategorijoje rungėsi Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestai, o nominacija suteikta Kaunui.

Siekiant tęsti pradėtus darbus tikimasi, kad ši nominacija padės užtikrinti bendradarbiavimą su Susisiekimo ministerija ir kitomis atsakingomis institucijomis ir toliau plėtojant Anykščiams svarbią dviračių infrastruktūrą.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...