Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-05-05   KAUNAS: jaunųjų anykštėnų dailininkų parodos nuotaikos
 
 

Dalinuosi gera nuotaika ir smagiomis akimirkomis iš Kauno anykštėnų draugijos ir Lietuvos sporto universiteto (LSU) organizuotos anykštėnų jaunimo dailės ir kūrybos parodos atidarymo. Jis vyko LSU centriniuose rūmuose Kaune, paroda čia bus prieinama lankytojams iki birželio 1 dienos.

Parodai buvo atrinkti Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos mokinių ir kitur studijuojančių bei dirbančių anykštėnų darbai, sukurti Troškūnuose, kur vyko projektas-plenaras „Anykštėnai sugrįžta kurti“, skirtas Pasaulio anykštėnų VII suvažiavimui ir 2013-ųjų Anykščių miesto šventei. Jaunieji dailininkai tapė ir piešė Troškūnų miestelio architektūrą, peizažus, Švč. Trejybės bažnyčios ir vienuolyno ansamblį.

Prie jaunųjų dailininkų prisijungė architektas Julius Biliūnas, tapybą baigusi Vilma Švirkevičiūtė, VDA interjero dizaino studentė Eglė Skačkauskaitė, socialinė pedagogė Rūta Nefaitė, VDA KDF tapybos studentas Donatas Vasiliauskas. Visi kartu jie tapė, vyko pokalbiai ir diskusijos apie sportą, mokslą, studijas ir darbą. Jaunimas susipažino su bažnyčios architektūra, senaisiais meno kūriniais.

Parodos atidarymo dalyviai.

Parodos atidarymo dalyviai.

Į parodos atidarymą susirinko gausus būrys mūsų kraštiečių: atvyko Anykščių rajono mero pavaduotojas Sigutis Obelevičius, troškūnietis imtynių treneris Arvydas Krikščiūnas su savo auklėtiniais, Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos direktorius Arūnas Vilkončius, jo pavaduotoja Rūta Pelegrimienė, Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingoji sekretorė Judita Skačkauskienė, Vilniaus anykštėnų sambūrio sekretorė Rasa Pajarskienė, Lietuvos sporto universiteto atstovai.

Visi parodos atidarymo dalyviai.

Šio projekto ir parodos esmė – pagerbti praeitį, palaikyti ryšį, puoselėti draugystę, bendradarbiavimą su meno, mokslo ir sporto bendruomene.

Romas Pačinskas

 
 
    Atgal...