Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-05-30   Darius Gudelis išrinktas Regionų krepšinio lygos prezidentu
 
 

Trečios pagal pajėgumą Lietuvos krepšinio lygos prezidentu gegužės 27 d. buvo išrinktas iš Anykščių kilęs vilnietis verslininkas Darius  Gudelis.

Kaip informuoja Regionų krepšinio lygos interneto svetainė www.rkl.lt, kasmetinės konferencijos metu buvęs šios lygos prezidentas Arvydas Kregždė pateikė savo atsistatydinimo pareiškimą ir į lygos vadovo postą pasiūlė verslininką D. Gudelį. Komandų atstovai naująjį kandidatą išrinko vienbalsiai, visi 33 delegatai balsavo už.

Naujasis lygos vadovas teigė sulaukęs pasiūlymo tapti prezidentu dar sezono viduryje, tad ilgai dvejojęs visgi nusprendė prisidėti prie gausiausios mūsų šalies lygos.

„Šios visuomeninės pareigos galbūt atims laiko iš laisvalaikio ar pagrindinio darbo, tačiau vadovaujuosi principu, kad gyvenime reikia ne tik kažką gauti, bet ir duoti. Pusę metu svarsčiau pasiūlymą ir galiausiai nusprendžiau kandidatuoti. Džiugu, kad konferencijos dalyviai manimi patikėjo ir suteikė galimybę prisidėti prie Regionų krepšinio lygos.

Prieš rinkimus supažindinau visus su trimis pagrindinėmis savo darbo kryptimis – darbų tęstinumas, daugiau dėmesio komunikacijai ir rinkodarai bei Regionų krepšinio lygos, kaip Lietuvos krepšinio pamato, statuso įtvirtinimas. Būtent šių krypčių ir laikysiuos dirbdamas prezidentu“, – sakė D.Gudelis.

Naujai išrinktam Regionų krepšinio lygos prezidentui vadovaujančios pareigos krepšinio organizacijoje nėra naujiena. Šiuo metu jis eina „Lietuvos ryto“ krepšinio klubo viceprezidento pareigas. D. Gudelis taip pat vadovauja viešųjų ryšių agentūrai „VIP Communications“, anksčiau yra dirbęs LR Prezidento Valdo Adamkaus patarėju, taip pat Anykščių rajono meru bei tarybos nariu.

2015 m. Regionų krepšinio lygos pirmenybėse rungtyniavo 34 komandos iš 25 Lietuvos miestų ir miestelių.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...