Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2006-09-14   Pasaulio anykštėnų suvažiavimui artėjant – kontaktų paieškos
 
 
 

PASAULIO ANYKŠTĖNŲ BENDRIJOS


ANYKŠČIŲ KOLEGIJOS


KREIPIMASIS


2006-09-13


Iki penktojo, jubiliejinio Pasaulio anykštėnų suvažiavimo teliko mažiau nei metai.


Kitą vasarą, liepos 26-29 dienomis, vyksianti šventė suburs gimtojo ir širdžiai mielo krašto nepamirštančius įvairių kartų žmones į Anykščius. Ji suteikdama galimybę jiems vėl susitikti, atnaujinti prarastus ryšius, pažadins nostalgiją gimtinei.


Svečiai atvyks, jei iš anksto žinos, kada čia yra laukiami, jei juos laiku spės pasiekti žinia apie rengiamą suvažiavimą.


Mes prašome anykštėnų, turinčių savo artimųjų ir draugų įvairiose pasaulio šalyse, jau dabar pranešti jiems šią svarbią žinią.


Pasidalinkite ir su mumis svetur pasklidusių Anykščių krašto išeivių kontaktine informacija. Jums brangūs žmonės iš anksto bus pakviesti į suvažiavimą, gaus daugiau žinių apie savo kraštą, kuriame jie prisimenami.


Pašto ar elektroninio pašto adresus, telefonus ir kitus užsienyje dabar gyvenančių anykštėnų kontaktinius duomenis galima pateikti Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingajai sekretorei Bronei Lukaitienei telef. 51784 arba 8-686-95601, atsiųsti el. paštu anykstenai@gmail.com, palikti Pasaulio anykštėnų bendrijos interneto svetainėje www.anykstenai.lt .


Šventės dieną savo namuose sulaukti svečių – sena ir garbinga mūsų krašto tradicija, leidžianti jaustis išdidžiai ir patirti malonumą. Todėl tik Jūsų dėmesio ir pastangų dėka penktasis Pasaulio anykštėnų suvažiavimas galės atgaivinti nuoširdų bendravimą tarp mūsų krašto žmonių. Nesvarbu, kiek toli jie dabar gyvena, – svarbiau, kad jie jaučiasi anykštėnais.

 
 
    Atgal...