Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-08-25   Iš Anykščių kilusi menininkė nėrė į pasaulinio garso projektą
 
 

Rugpjūčio 21 d. žinomas gatvės menininkas Banksy Anglijos mieste Veston Super Mere, buvusiame vandens parke, atidarė „Dismaland“ parką, kuriame įamžinti kreivi vartotojiškos visuomenės atspindžiai. Šiame projekte savo kūrinius pateikė ir iš Anykščių kilusi menininkė Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė.

Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė prie savo kūrinio tarptautiniame projekte Anglijoje. www.15min.lt nuotrauka.

Kaip pranešė naujienų portalas www.15min.lt, jau pirmąją atidarymo dieną žinia apie „Dismaland“ projektą apskriejo pasaulio žiniasklaidą bei sulaukė milžiniško susidomėjimo, o smalsuolių eilės netrukus nusidriekė prie „Dismaland“ bilietų kasų. Šis projektas įdomus ne tik savo intriguojančia idėja, bet ir tuo, kad jame buvo pakviesta dalyvauti menininkė iš Lietuvos. Banksy pakvietė Severiją Inčirauskaitę-Kriaunevičienę parodyti savo darbus „Dismaland“ parke greta pasaulinių meno žvaigždžių.

Tie, kas domisi šiuolaikinės tekstilės tendencijomis, puikiai žino, kad S. Inčirauskaitės-Kriaunevičienės vizitinė kortelė – metalo ir siuvinėjimo sintezė. Menininkė dažniausiai naudoja iš buities atkeliavusius metalinius objektus ir ant jų siūlais, naudodama kryželio techniką, komponuoja gėlių žiedus ar kitus objektus.

Į Lietuvą grįžusi kūrėja sutiko pasidalinti įspūdžiais apie bendradarbiavimą su Banksy komanda bei apsilankymą „Dismaland“ parke.

Interviu su S. Inčirauskaite-Kriaunevičiene skaitykite čia...

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...