Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2015-09-30   Lajų takui skirtas visas žurnalo „Aukštaitiškas formatas“ numeris
 
 

Rugsėjo pabaigoje uždaroji akcinė bendrovė "Anykštos" redakcija" išleido ir platina specialų žurnalo "Aukštaitiško formato" numerį, skirtą Lajų takui.

Specialus žurnalo numeris, skirtas Lajų takui.

Žurnale aprašomos Lajų tako statybų peripetijos, kalbinami statybų iniciatorius Anykščių regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka bei projekto autorius architektas Arvydas Gudelis, pateikiamos nuotraukos ir tekstai apie kitus pasaulio lajų takus.

Žurnalo "veidas" – ant Lajų tako nufotografuotas turbūt žymiausias iš gyvųjų anykštėnas, dviejų olimpiadų prizininkas, pasaulio ir Europos čempionas krepšininkas Sergejus Jovaiša.

Specialiajame "Aukštaitiško formato" numeryje yra du solidūs muziejininko, žurnalisto Tautvydo Kontrimavičiaus tekstai apie Anykščių šilelį, Antaną Baranauską ir Puntuką ("Anykščių šilelio vėrinys" bei "(Ne)teisybė apie vieną akmenį"). Rubrikoje "Be diktofono" – ironiškas žurnalisto Vidmanto Šmigelsko tekstas "Vilniui nuoskaudos nejaučiu, nors galėčiau". "Anykščiai, suprask, ponams iš miestų – stebuklų kraštas. Nieko panašaus – mūsų kavinės taip pat nėra guminės ir barmenės kartais būna pavargusios, būna piktos... Negerai, žinoma. Bet būna taip", – su pykstančiais ant Anykščių kavinių diskutuoja žurnalistas.

10 tūkstančių tiražas, kuriuo išleistas šis "Aukštaitiško formato" numeris, yra rekordinis. Dauguma respublikinių žurnalų dabar leidžiami žymiai mažesniais tiražais.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...