Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-01-28   Skaivė Meškauskienė „Žalgiriados“ šachmatų varžybose iškovojo bronzą
 
 

Sausio 23-ąją Alytuje šaškių, šachmatų ir stalo teniso varžybomis startavo „Žalgirio“ žiemos sporto žaidynės. Šaškių varžybose jėgas bandė šešios dešimtys sportininkų, kurie atstovavo dvidešimčiai komandų, prie šachmatų lentų sėdo dar daugiau žaidėjų.

„Žalgiriados“ bronzos medalininkė Skaivė Meškauskienė.Šachmatų varžybos vyko šveicariškąja sistema, buvo žaidžiami septyni ratai – keturi iš ryto ir trys po pietų. Nugalėtoja tapo šiaulietė Gražina Setikienė, antroji buvo Daiva Dieninė iš Klaipėdos rajono, o trečiąją vietą iškovojo Anykščių sportininkė Skaivė Meškauskienė.

Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje Kraštotyros ir leidybos skyriuje vyriausiąja bibliotekininke dirbanti S. Meškauskienė yra pripažinta geriausia Rytų Aukštaitijos šachmatininke-mėgėja. Pastaraisiais metais – 2009–2012 ir 2014-aisiais – S. Meškauskienė išrinkta geriausia Anykščių rajono šachmatininke. Ji apdovanota įvairiomis padėkomis, diplomais, prizais, taurėmis. 2014 m., būdama geriausia šachmatininke rajone, ji dar pelnė ir „Šachmatų super ledi“ nominaciją.

Nuo 2015 m. S. Meškauskienė yra Anykščių rajono šachmatų klubo „Šešiasdešimt keturi“ pirmininkė. Kartu su anykštėnais šachmatininkais Algiu Šalaka, Robertu Kemekliu, Tomu Gudoniu, Egidijumi Lavinsku, Kęstučiu Lukoševičiumi ir kitais ji gina Anykščių garbę įvairiausiuose turnyruose. Šachmatininkė skina pergales ne tik tarp moterų, jai puikiai sekasi kovoti ir su vyrais.

Jei prieš porą dešimtmečių tarp Anykščių kraštą garsinančių šachmatininkų buvo minimos dabar jau šviesaus atminimo Jono Juknevičiaus, Jono Beliausko pavardės, tai šiandien vis dažniau ir dažniau kalbama apie S. Meškauskienės pergales.

Audronė BEREZAUSKIENĖ
Venetos Veršulytės
nuotrauka

 
 
    Atgal...