Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-04-26   Anykštėnai surinko per tūkstantį knygų nukentėjusiai bibliotekai
 
 

Balandžio 26 d., antradienį, Pasaulio anykštėnų bendrijos, Vilniaus anykštėnų sambūrio ir Kauno anykštėnų draugijos visą pavasarį rinktos knygos iškeliavo į  Anykščių L. ir S. Didžiulių viešąją biblioteką ir papildys nuo gaisro nukentėjusios Staškūniškio kaimo bibliotekos fondą.

Visos anykštėnų dovanotos knygos iki šiol kaupėsi Pasaulio anykštėnų namuose (Vilniaus g. 41), ten buvo suvežtos iš Vilniaus, iš Kauno bei pačių anykštėnų padovanotos knygos – jų susikaupė 1073 egz. Pasaulio anykštėnų bendrijos atsakingoji sekretorė Judita Skačkauskienė sudarė dovanosiųjų sąrašą, o kiekvieną knygą, kurią galės skaityti Staškūniškio bibliotekos skaitytojai, pažymėjo specialiu Pasaulio anykštėnų bendrijos fondo antspaudu.

Antradienį knygos iš Pasaulio anykštėnų namų pervežtos į biblioteką ir iškilmingai perduotos. Tuo pačiu metu bibliotekai buvo perduotos ir kitų rėmėjų surinktos knygos.

Po šių iškilmių Bibliotekoje vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos Nepriklausomybės Akto signataru diplomatu Vytautu Plečkaičiu, kuris pristatė savo knygą „Nepriklausomybės Akto signataras Jurgis Šaulys“, diskutuota su Anykščių visuomene apie pilietiškumą.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...