Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-05-03   Kavarske ir Kurkliuose – kunigų permainos
 
 

Balandžio pabaigoje Kauno arkivyskupija paskelbė apie naujus kunigų skyrimus. Visose trijose Anykščių rajono parapijose, priklausančiose šiai arkivyskupijai, keičiasi dvasininkas.

Pastaruosius 14 metų Anykščių krašte tarnavęs kun. Norbertas Martinkus atleistas iš Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo, Kurklių Šv. Jurgio ir Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos parapijų klebono pareigų. Jis paskirtas Kėdainių Šv. Juozapo parapijos, Apytalaukio Šv. apaštalų Petro ir Povilo, Paberžės Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo ir Surviliškio Nukryžiuotojo Jėzaus parapijų klebonu ir Kėdainių dekanu.

Iki šiol tas pareigas kėdainių krašte ėjęs kun. Gintaras Pūras iškeliauja į Kauno rajoną – jis paskirtas Domeikavos Lietuvos kankinių ir Lapių Šv. Jono Krikštytojo parapijų klebonu.

O į Anykščių rajoną atvyksta 35-erių metų kun. Nerijus Vyšniauskas, kuriam čia bus pirmoji savarankiškos tarnystės vieta. Jis atleistas iš Kauno Šv. Juozapo (Vilijampolės) parapijos vikaro pareigų ir paskirtas Kavarsko Šv. Jono Krikštytojo, Kurklių Šv. Jurgio ir Užunvėžių Švč. Mergelės Marijos parapijų klebonu.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...