Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-09-29   Keramikas Juozas Adomonis tapo 4-osios Vilniaus keramikos meno bienalės laureatu
 
 

2016 m. rugsėjo 27 d. Lietuvos dailininkų sąjungos „Arkos“ galerijoje gausiai susirinkusiai dailininkų ir meno mylėtojų publikai buvo pristatyta 4-osios Vilniaus keramikos meno bienalės ekspozicija. Atidarymo metu buvo paskelbti svarbiausio kas dveji metai vykstančio renginio laureatai.

Kaip skelbia Lietuvos dailininkų sąjunga, šiemet bienalės kūrinių vertinimo komisija išskyrė tris keramikos meno kūrėjus.

Pagrindinė profesoriaus Liudviko Strolio premija suteikta dailininkui profesoriui Juozui Adomoniui už kūrinį „Mizarų girios vizija“. Laureatui taip pat suteikta teisė būsimos 2018 metų bienalės kontekste surengti atskirą savo kūrinių parodą.

Juozas Adomonis „Mizarų girios vizija“. 2016 m., molis, medis, stiklas, kriauklė. Lietuvos dailininkų sąjungos nuotr.

Dvi kitos lygiavertės premijos paskirtos keramikėms Milenai Pirštelienei už kūrinį „Tiltas“ ir Eglei Einikytei-Narkevičienei, kuri pelnė premiją už kompoziciją „Fragile. Handle with care“.

Bienalės diplomais apdovanoti dailininkai Egidijus Radvenskas, Remigijus Sederevičius, Audrius Janušonis, Giedra Petkevičiūtė, Jurga Jasinskaitė ir Daina Vanagaitė-Belžakienė.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...