Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-11-18   Penktąkart nušvito Anykščių krašto „Verslo žiburiai“
 
 

Lapkričio 18-osios vakarą Anykščių kultūros centre jau penktą rudenį surengta „Verslo žiburių“ apdovanojimo ceremonija. Tradicija, kurią tęsia Anykščių verslo informacinis centras su partneriais, kasmet išskiria ryškiausius krašto verslininkus skirtingose nominacijose.

Paskelbti šių metų „Žiburius“ ir įteikti apdovanojimus buvo pakviesti Anykščių verslininkai, kurie ankstesniais metais jau buvo pelnę tokį įvertinimą kurioje nors iš anksčiau buvusių nominacijų.

2016-ųjų „Verslo žiburiai“:

1. Nominacija „Už inovacijų integravimą versle“ – žemės ūkio kooperatyvui „Ažuožerių sultys“, eksploatuojančiam vieną moderniausių Aukštaitijoje sulčių spaudimo įrangą, ir jo vadovui Regimantui Butvydui. Nugalėtoją paskelbė bendrovės „VLI Timber“ direktorius Darius Lackus.

2. Nominacija „Už kokybės puoselėjimą versle“ – baldų gamybos įmonei uždarajai akcinei bendrovei „Baldjoda“ ir jos savininkams Dainiui Ambrasui ir Jonui Urbonavičiui. Nugalėtoją paskelbė bendrovės „ESSPO“ direktorius Lukas Pakeltis.

3. Nominacija „Už sėkmingą verslo tęstinumą iš kartos į kartą“ – uždaroji akcinė bendrovė „Anykščių energetinė statyba“. Nugalėtoją paskelbė Anykščių rajono vartotojų kooperatyvo pirmininkė Rita Kripaitienė, o apdovanojimus atsiėmė du jos vadovai – ilgametis direktorius Alvydas Bitinas ir neseniai vadovavimą šiai statybos įmonei perėmęs jo sūnus Teodoras Bitinas.

4. Nominacija „Jaunas ir verslus“ – individuali įmonė „Kompeksa“, kompiuterinės įrangos prekybos ir aptarnavimo įmonė, ir jos savininkas Mindaugas Sargūnas. Apdovanojimą jam įteikė bendrovės „Pilnatvė“ direktorė Renata Paramonova.

5. Nominacija „Už Anykščių verslo garsinimą“ – uždaroji akcinė bendrovė „Vaja Farm“, plėtojanti mėsinių galvijų ūkį, ir jos savininkas Vygantas Šližys. Apdovanojimą jam įteikė mažosios bendrijos „Skanu skanu“ ir kavinės „Paukštukas Pūga“ savininkė Lina Tamoliūnienė.

6. Anykščių vadovų klubo įsteigtoje nominacijoje „Versliausia bendruomenė“ be konkurencijos nugalėtoju tapo Debeikių moterų veiklos centras, tradicinių amatų dėka uždirbantis lėšų ne tik bendruomeninei veiklai išlaikyti, bet ir kelionėms po Lietuvą. Vadovų klubo prezidento pavaduotojas Vytautas Bernatavičius šios bendruomenės pirmininkei Dianai Smailienei kaip prizą įteikė paramą kasos aparatui įsigyti.

„Verslo žiburiams“ ir juos pagerbti susirinkusiems anykštėnams koncertavo džiazo dainininkė Raimonda Vaičiūtė su grupe „Ačiū kubu“.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...