Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-12-15   Anykštėnui įteikta muziejininkystės srities premija
 
 

Gruodžio 15-ąją Kultūros ministerijoje nusipelniusiems menininkams, kultūros darbuotojams, etninės kultūros puoselėtojams buvo įteiktos 2016 m. Kultūros ministerijos premijos. Aukščiausias šios ministerijos skiriamas įvertinimas šalies muziejininkams – premija už muziejininkystės darbus – šiemet buvo skirta anykštėnui A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktoriui Antanui Verbickui.

Antanui Verbickui, A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktoriui (stovi antras iš dešinės), premija skirta už muziejininkystės darbus. Sauliaus Gruodžio nuotrauka.

„Tikram kultūros ir meno žmogui save įvertinti yra labai sunku, nes jis stengiasi būti kiek atokiau, nekonkuruoti su kitais, nesiekia įvertinimų, jis tiesiog dirba kūrybinį darbą, kuris dažnai būna nepastebėtas ir neįvertintas. Man ypatingai džiugu, kad pradėdama dirbti kultūros ministre galiu pasveikinti geriausius kultūros ir meno šviesos nešėjus“, – sveikindama premijų laureatus, sakė kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, šiuo renginiu pradėjusi savo darbus Kultūros ministerijoje.

Vieną iš Lietuvos muziejininkų Kultūros ministerija kasmet apdovanoja už reikšmingiausius trejų praėjusių metų darbus. Šių metų premija buvo skiriama už aktyviais, kūrybiniais mokymo ir mokymosi principais pagrįstą komunikacinę ir edukacinę veiklą muziejuose, kuri sąveikauja su formaliojo ugdymo programomis, neformaliuoju ugdymu, savišvieta, mokymusi visą gyvenimą bei atitinka įvairių visuomenės grupių poreikius ir lūkesčius. Premijos dydis – 45 bazinės socialinės išmokos, 1710 eurų.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...