Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-01-04   „Coffee Hill“ džiugina anykštėnus ir miesto svečius šviežia kava
 
 

2016 m. gruodžio 15 dieną Anykščiuose atidaryta nauja „Coffee Hill“ tinklo kavinė, kuri anykštėnams bei miesto svečiams siūlys šviežios kavos. Kavinė įsikūrė Anykščių kultūros centre, bet „Coffee Hill“ su kava ir užkandžiais gali dalyvauti ir Jūsų rengiamuose seminaruose, mokymuose ar kitokio pobūdžio renginiuose.

„Coffee Hill“ prekinio ženklo kavinei Anykščiuose vadovaus iš sostinės į gimtąjį miestą nuolat grįžtantis anykštėnas Gytis Šapoka, sukaupęs patirties privataus verslo sektoriuje.

„Aš esu anykštėnas ir seniai svajojau grįžti iš Vilniaus ir čia įkurti savo verslą. Kiekvieną kartą parvykęs į Anykščius matau, kaip gražėja ir keičiasi miestas. Atėjo laikas mano miestelėnams ir, aišku, miesto svečiams, pasiūlyti kokybiškos kavos“, – sako Gytis Šapoka, bendrovės „Kavos aromatas“, atstovaujančios „Coffee Hill“ prekiniam ženklui, direktorius.

Pasak G. Šapokos, savo klientams kavinė pasiūlys aukščiausios rūšies kavos, užkandžių ir desertų. Tikimasi, kad pasimėgauti kava atvyks ne tik vietiniai gyventojai, bet ir atvykę miesto svečiai.

Kavinė įsikūrusi Anykščių kultūros centre (A. Baranausko a. 2) ir veiks kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 20 val. bei savaitgaliais nuo 10 iki 19 val.

Marija Pinkutė, „Marketingo valdymo agentūra“

 
 
    Atgal...