Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-02-26   Anykštėnai su 2 tūkstančiais laiškų – tarp akcijos lyderių
 
 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vasario 24-ąją pasveikino sumaniausių akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ iniciatyvų autorius ir įteikė jiems nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę. Tarp apdovanotųjų buvo ir Anykščių kultūros centro atstovai.

Anykštėnai akcijos laureatai pagerbti Prezidentūroje. R. Dačkaus (www.lrp.lt) nuotrauka.

Ši kultūros įstaiga paskatino Anykščiuose esančių mokyklų mokinius ranka parašyti 2000 laiškų Lietuvos žmonėms, mažieji juos dar ir iliustravo piešiniais, o Anykščių verslininkai padengė pašto išlaidas. Vasario 16-ąją iš Anykščių po visą Lietuvą pasklidusiuose laiškuose – jaunų žmonių mintys apie savo gimtinę Lietuvą, kvietimas džiaugtis švente ir didžiuotis savo valstybe.

„Džiugu matyti, kad valstybės gimtadienis tapo vienybės švente visoje šalyje ir už jos ribų. Dėkoju visiems, kurie kūrybingai ir prasmingai minėjo Vasario 16-ąją, kad ji būtų džiaugsminga ir skambi laisvės šventė“, – sakė Prezidentė, apdovanodama už pilietiškumą 21 iniciatyvos sumanytojus.

Penktą kartą vykusi šalies vadovės inicijuota akcija kvietė kūrybingai ir prasmingai minėti valstybės gimtadienį ir savo idėjomis dalytis su visa Lietuva. Oficialioje interneto svetainėje buvo užregistruota daugiau kaip 400 valstybės gimtadienio šventimo sumanymų. Prie akcijos šiemet gausiai prisijungė mokyklos ir darželiai, vietos bendruomenės, įmonės, šalies miestai ir miesteliai, įvairios organizacijos bei užsienio lietuviai. Žmonės organizavo šventinius renginius, iškylas ir žygius, inicijavo įvairias akcijas, šventiškai puošė savo aplinką, ėmėsi labdaringos veiklos.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...