Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-07-08   Anykščių krašte – kunigų kraustymosi vasara
 
 

Panevėžio vyskupijos kurija paskelbė apie dvasininkų tarnystės vietos pakeitimus. Po kraustymosi vasaros keliose Anykščių krašto parapijose bus pasitikti nauji kunigai.

Svėdasų ir Debeikių parapijose pastarąjį dešimtmetį tarnavęs Vydas Juškėnas iškeliaus į Zarasus, kur paskirtas Švč. M. Marijos Ėmimo į dangų parapijos klebonu ir laikinai eis Zarasų dekanato dekano pareigas. Svėdasų parapijos klebono ir Debeikių parapijos administratoriaus pareigas iš jo peerima Raimundas Simonavičius, iki šiol tarnavęs Pasvalio krašte – Vaškuose, Grūžiuose ir Skrebotiškyje.

Į Pasvalį tarnauti vikaru išvyksta šešerius metus Anykščiuose praleidęs vikaras Nerijus Papirtis. Anykščiuose jį pakeis kunigas Mindaugas Šakinis, šventimus gavęs prieš dešimtmetį, pastaruoju metu tarnavęs vikaru Rokiškyje.

Burbiškio parapiją iki šiol administravęs Leliūnų klebonas Alfredas Puško perkeltas į Ramygalą, o jį pakeis iš Zarasų krašto į Leliūnus atvykstantis Stasys Tamulionis, kuriam pavesta  administruoti ir Burbiškio parapiją.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...