Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-10-07   Dangira Nefienė tapo pirmąja Geriausia Anykščių metų mokytoja
 
 

Spalio 5-ąją Anykščių kultūros centre Anykščių rajono savivaldybė Tarptautinės mokytojų dienos proga pagerbė Anykščių krašto mokytojus. Renginio metu skambėjo mokytojams skirti sveikinimai, gražiausios prancūziškos dainos bei pirmą kartą buvo įteiktas Geriausio metų mokytojo apdovanojimas. Jį pelnė Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė Dangira Nefienė.

Mokytoja Dangira Nefienė. Asmeninio albumo nuotrauka.

Kaip skelbiama Anykščių rajono savivaldybės administracijos išplatintame pranešime, mokytojus sveikinęs Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis savo ir visų Anykščių rajono gyventojų vardu dėkojo už kantrų ir kūrybingą, mylinčių ir gerbiančių savo gimtojo krašto istoriją ir kultūrą, moksleivių ugdymą.

Anykščių rajono savivaldybės tarybai rugsėjo mėnesio sprendimu patvirtinus Geriausio metų mokytojo vardo suteikimo ir premijos skyrimo nuostatus, kandidatūras turėjo teisę siūlyti švietimo įstaigų vadovai, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jų organizacijos, savivaldybės administracija. Kandidatūras taip pat galėjo teikti juridiniai ir fiziniai asmenys.

Geriausio metų mokytojo premijai šiais metais buvo pasiūlyti 4 kandidatai: Loreta Daugėlienė, Kavarsko pagrindinės mokyklos-daugiafunkcio centro informacinių technologijų mokytoja ekspertė, Dangira Nefienė, Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja ekspertė, Violeta Raugalienė, Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė, ir Andrius Vitkūnas, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos anglų kalbos mokytojas metodininkas.

2017-ųjų rudenį Anykščių rajone dirba 260 mokytojų, o iš viso – 437 pedagogai, įskaitant ir auklėtojus, specialiuosius pedagogus, neformaliojo ugdymo pedagogus bei mokyklų vadovus.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...