Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-12-16   Virginija Juciūnaitė. BESNIEGĖS KŪČIOS
 
 

Virginijos Angelas

– Ale tai šiemet žiema... Da ūt už lunga sodi rože tebežydi tebepleška... Nukabinus jau šakų, ale žiedas tebeslaika! Ir sniega – kaip nebuvį... Neužpustys kelalia – seneliui Kalėdai bus lingva privažiuot.

Sėdžiu ir mįsliju – ale tai kaip čia dabar išeina – negi anas su lineiku važias ar ais pėsčias  per plikų žemį roges tai neis! Va miškelis, kur per pusnis lundžiadavau tarp krūmų su senelia išdražtom slidem – išvis kai rudenį, tik raudanykų da betrūksta!

Sapnavau, kad tebestovi mūsų gryčiala pa ūžalu, ir mes rozu susrinkį pre klaimelia žiūrim ir dyvijames, kaks gražus sodas, kas čia teip zgrebnai viskų ir sutvarke?..

Devulis viskų gerai sutvarka. Per Kalėdas vėlem atais aniuolas, atsistas senaja medlepia vietan ir tyliai tyliai užgras su skripkeli. Braniutei atneš minkštas tapkytes, Tau, Levutei ir seneliam uždegs pa žvakytį, ja man das baltų nasinytį...

Ataina – Kalėdas, kadu ilgesys kožnų veda namą...

2017 12 14

Advento vainike dega jau antroji žvakė. Nebe už kalnų – nuostabiausia metų šventė – Kalėdos. Teneprailgsta LAUKIMAS, tesubrandina mūsų širdyse gėrio, šviesos ilgesį, kad Kristaus Gimimo šventė nušvistų pačiomis gražiausiomis meilės ir džiaugsmo spalvomis!

 
 
    Atgal...