Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-12-20   Du apdovanojimai į Anykščius – per vieną dieną
 
 

2017 m. gruodžio 15-ąją Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis Vilniuje ir Šilalės rajone atsiėmė du apdovanojimus, kuriais buvo įvertintos įvairios veiklos Anykščių krašte.

Lietuvos Respublikos Vyriausybėje iškilmingai buvo įteikti prestižiniai konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ apdovanojimai. Šiame konkurse aukso medaliu buvo įvertintas bendras Anykščių rajono savivaldybės ir akcinės bendrovės „Panevėžio keliai“ rengtas projektas „Nestandartiniai vizualiniai sprendimai Anykščių miesto gatvėse“.

Apdovanojimų įteikimo ceremonijos Vilniuje akimirka.

Konkursui „Lietuvos metų gaminys 2017“ buvo pristatyta Žiburio ir Vilniaus gatvių rekonstrukcija Anykščių mieste. Tai – du susisiekimo infrastruktūros projektai, įgyvendinti vadovaujantis pasirinkta vieninga architektūra, derančia su unikaliu kraštovaizdžiu.

Projekto architektūriniai sprendiniai buvo daromi atsižvelgiant į unikalų vietovės pobūdį. Neįprastos formos apšvietimo atramos Vilniaus gatvėje specialiai suprojektuotos šiam objektui. Vilniaus gatvė veda į SPA centrą, todėl gatvei ir pėsčiųjų bei dviračių takams apšviesti buvo specialiai sukurtos neįprasto dizaino atramos. Didžioji jų atšaka skirta apšviesti gatvei, o mažoji apšviečia pėsčiųjų zoną. Atramos išsiskiria ir neįprastu lenktu siluetu. Tokią atramų dizaino idėją projektuotojai parsivežė iš Paryžiaus ir sėkmingai įgyvendino Anykščiuose.

Tą patį penktadienį Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis dalyvavo Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos kartu su Šilalės rajono savivaldybe surengtame 2017-ųjų – Piliakalnių metų baigiamajame renginyje Laukuvoje (Šilalės r.).

Šio renginio metu Kultūros ministerijos atstovas Romanas Senapėdis Anykščių rajono savivaldybės merui K. Tubiui įteikė bei perdavė parvežti ir įteikti Anykščių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiajai specialistei Daivai Stankevičienei, Anykščių regioninio parko direkcijos direktoriui Kęstučiui Šerepkai ir A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinio muziejaus direktoriui Antanui Verbickui specialiai šiai progai sukurtus Piliakalnių metų medalius (žalvarinio medalio autorius – A. Olbutas, 2017 m.).

Medaliai anykštėnams A. Verbickui, K. Šerepkai, D. Stankevičienei ir K. Tubiui už veiklą Piliakalnių metais.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...