Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-12-26   R. Vanago „Sieliai“ vėl siūlo plaukti per pokario Anykščių kraštą
 
 

Per Kalėdas pirmieji anykštėnai jau atvertė naujausią rašytojo Rimanto Vanago „Sielių“ serijos knygą „Likimų medžiotojas“.

Naujoji R. Vanago knyga.

Įkvėptas legendos, vaikas svajojo užaugęs eiti per žmones ir užrašinėti jų likimus. Ir štai: berniuko, akylai stebėjusio įvykius Lietuvos pokario kaime, istorija. Ir štai: berniuko, Tit Arų saloje, Lenos žiotyse, virtusio alkanu vilkiūkščiu, išgyvenimai. Ir štai: berniuko, bėgusio su šeima nuo fronto į Vakarus ir pakeliui netekusio tėvo, kalvarijos. Trys skaudūs, sunkūs akmenėliai, teikiantys viltį, jog nevaikiškai didelis skausmas nebuvo beprasmis, neišnyks kaip dūmas,“ – kaip akmenėliai dėliojamos mintys naujausioje rašytojo Rimanto Vanago dokumentinės prozos knygos „Likimų medžiotojas“ anotacijoje.

„Likimų medžiotojas“ – septintoji „Sielių“ serijos knyga, dokumentinės prozos kūrinys apie Lietuvos pokario aktualijas. Knygoje pateikiami kokybiškai autoriaus atrinkti faktai, detalės, užtikrinančios asmenybių autentiškumą: medžiaga rinkta archyvuose, tyrinėjant privačius ir viešai prieinamus fondus, bendrauta su įvykių liudininkais, palikuonimis visame pasaulyje.

„Likimų medžiotojo“ pasakojami likimai yra aktualūs šiandienos skaitytojui, žengiančiam į Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio sukaktį. Knygos turinys ugdo, kelia klausimus ir skatina kritiškai permąstyti lietuvių tautiškumo, charakterio, vertybių raidą.

Naujausia rašytojo R. Vanago knyga „Likimų medžiotojas“ jau keliauja į Lietuvos bibliotekas, ja prekiaujama Anykščių knygyne. Knygą platina ir Pasaulio anykštėnų bendrija.

Šios knygos leidybą parėmė Lietuvos kultūros taryba, Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Anykščių rajono savivaldybė.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...