Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2018-01-15   Siūlykite kandidatus apdovanoti Šimtmečio anykštėno ženklu
 
 

Artėjant Lietuvos valstybingumo jubiliejui, Anykščių rajono savivaldybė įgyvendina sumanymą išskirtiniais šimtmečio ženklais pagerbti 100 anykštėnų, kurie savo darbais ir kasdiene veikla yra pasiaukojimo, atvirumo, kūrybiškumo, darbštumo, bendruomeniškumo ar pilietiškumo pavyzdžiai aplinkiniams.

„Šio sumanymo esmė – pastebėti ir išskirti tuos, kurių kasdieninė profesinė ar visuomeninė veikla kelia pagarbą, skatina lygiuotis, žadina pasididžiavimo savo kraštu ir čia gyvenančiais žmonėmis jausmą. Norime, kad prie šio sumanymo jungtųsi visi mūsų krašto bei svetur gyvenantys anykštėnai ir teiktų kandidatus. Reikia tik labai nedaug – pastebėti šalia savęs esantį,“  – teigia Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis, pabrėždamas, kad ypatingai laukiama iki šiol mažai pastebėtų ir neįvertintų anykštėnų kandidatūrų.

Per jubiliejinius 2018 metus ketinama pagerbti ir apdovanoti 100 įvairiausių profesijų ir veiklos sričių anykštėnų, kurių amžius neribojamas – nuo moksleivio iki senjoro. Kandidatus gali siūlyti krašto bendruomenės, profesiniai kolektyvai, įmonės ir organizacijos, gyventojai. Kandidatų anketų laukiama iki 2018 metų sausio 26 dienos el. p. audrone.pajarskiene@anyksciai.lt arba Anykščių rajono savivaldybės administracijos (J. Biliūno g. 23) 108 A kabinete. Informacija teikiama tel. 8 682 38 107.

Anykščių rajono savivaldybės šimtmečio anykštėno apdovanojimo kandidato anketa

Šimtmečio anykštėno apdovanojamų veiklų sritys

Iškilmingi Šimtmečio anykštėnų apdovanojimai vyks svarbiomis mūsų tautos istorijos datomis, per profesines šventes ir kitomis reikšmingomis progomis.

Anykščių rajono savivaldybės informacija

 
 
    Atgal...