Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2007-12-07   Nominacijų vakaras Anykščių bibliotekos bičiuliams
 
 

Blaškosi gamta rudens ir žiemos kryžkelėje, dar gilėja tamsa, pasiglemždama paskutinį šviesos ruoželį, žemė suka savo išorinį skruostą nuo saulės, bet mes jau girdime nuo Laplandijos pusės atskambant Kalėdų elnių varpelius, vadinasi – šventė jau čia pat...

Bet gruodis, kaip Advento mėnuo, skirtas didžiam susikaupimui, giliems apmąstymams, nuveiktų darbų įvertinimui. Tai pats tinkamiausias laikas padėkoti tiems, kas per visus metus buvo šalia.

Taip ir vadiname jau tradiciniu tapusį Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos renginį "Esi šalia". Jau trečią kartą nominavome bibliotekos skaitytojus, pagalbininkus, rėmėjus, dėkodami už draugystę su mumis, už žinių paieškas spaudoje, vadovėliuose, grožinėje literatūroje ir didžiausioje pasaulio bibliotekoje – internete. Kai tobulėja mūsų skaitytojai, tobulėjame ir mes, nes tai puikus stimulas ieškoti, skaityti, nenurimti.

Tą vakarą mes nominavome 35 bibliotekos bičiulius. Neskirstėme nominacijų, kaip būdavo ankstesniais metais, pagal skaitomos literatūros paskirtį – tiesiog įvardijome visus jus "Bibliotekos bičiuliais":

Violeta ir Ričardas Sargūnai,

Nominantai Violeta ir Ričardas Sargūnai

Arūnas Zakarka,
Dalia Češūnienė,
Aldona Kabošienė,
Valerija Bočkienė,
Julija Ivanauskienė,
Gražina Blažienė,
Regina Burneikienė,
Vitalija Čičirkienė,
Palma Žebuolienė,
Audronė Skairienė,
Aušra Sapkauskienė,
Virginija Danilevičiūtė,
Karolina Zarankaitė,
Raimonda Tamelytė,
Irena Juškienė,
Alė Tamošiūnienė,
Rita Juškienė,
Jurgita Pipirienė,
Gražina Kovaitė,
Genovaitė Puzinienė,
Dangira Nefienė,
Algimantas Jurkus,
Lenė Sriubienė,
Rimantas Vanagas,
Vytenis Stukelis,


Regina Stumburienė,
Almyra Sabaliauskaitė,
Janina Širvinskienė,
Rūta Pelegrimienė,
Kristina Augustinienė,
Andrius Falkauskas,
Raimondas Guobis,
Ledina Baronienė.

O mainais tą vakarą gavome didžiulę dovaną: Anykščių koplyčia buvo sausakimša. Vadinasi, mes tikrai turime daug draugų!

Net ir tie, kas nebuvo nominuoti, neliko be dovanos. Mums grojo ir dainavo Keistuolių teatro aktorius Andrius Kaniava, sulaukęs labai šilto žiūrovų palaikymo ir buvęs nustebintas, kad tiek daug gerbėjų turi mūsų mieste. Gražus sutapimas – ta gruodžio 5-oji buvo Andriaus gimimo diena.

Gaila, kad visą šventinę nuotaiką sujaukė ilgapirščių staigmena aktoriui: po koncerto mašinų stovėjimo aikštelėje jis neberado savo automobilio...

Įvykis šlykštus, bet išgarsėti, matyt, visos priemonės pateisinamos... Labai gaila aktoriaus, reikėjo matyti, koks jis buvo laimingas, kai po koncerto išėjo, visiems gėlėmis mojuodamas, ir sustojo kaip stabo ištiktas, sakydamas "Čia buvo mano mašina..."

Tas pats mūsų "Bibliotekos bičiulio" nominantas Andrius Falkauskas tą vakarą mielai sutiko mums pagelbėti ir parvežė Andrių Kaniavą namo į Vilnių. Toks gyvenimas...

Judita SKAČKAUSKIENĖ

Anykščių bibliotekos Įvaizdžio kūrimo skyriaus vyr. bibliotekininkė

 
 
    Atgal...