Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2007-12-13   "Ledo" degtinei – ketvirtas medalis šiemet
 
 

Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiame tarptautiniame degustacijos konkurse "Moscow Wine and Spirits Competition 2007" bendrovės "Anykščių vynas" gaminama "Ledo" degtinė buvo apdovanota aukso medaliu.

Tai jau ketvirtasis "Ledo" degtinės apdovanojimas šiais metais. Vasario mėnesį Maskvoje vykusioje tarptautinėje maisto ir gėrimų parodoje "Prodexpo 2007" šis gėrimas buvo apdovanotas bronzos medaliu ir geriausiai įvertintas žurnalistų. Birželį "Ledo" degtinė pasipuošė parodos "Drinkexpo 2007" aukso medaliu, o rugsėjį – Londone vykusio konkurso "International Wine and Spirit Competition" sidabro medaliu. 

"Ledo" degtinei gaminti bendrovėje "Anykščių vynas" taikoma ilgalaikio šaldymo technologija: iš "Liuks" rūšies etilo alkoholio ir tyro vandens paruošta degtinė specialiame įrenginyje atšaldoma iki minusinės temperatūros ir laikoma kelias paras, paskui šaltas gėrimas lėtai filtruojamas anglies filtrais.

"Ledo" degtinė dabar yra vienas populiariausių "Anykščių vyno" gėrimų. Per vienuolika mėnesių, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, šio gėrimo pardavimai padidėjo beveik 59 procentais.

 
 
    Atgal...