Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2007-12-27   Slidininkai iš visos Lietuvos randa sniego ant Kalitos kalno šlaitų
 
 

Antrąją Kalėdų dieną atgijo Kalitos kalno šlaitas Anykščiuose. Sutikęs pirmuosius slidininkus, jis pirmasis Lietuvoje pradėjo žiemos pramogų sezoną.

Nors Anykščių apylinkių laukai dar vos pradeda balti, pagrindinė Kalitos kalno slidinėjimo centro trasa jau padengta tvirtu apie 40 centimetrų storio dirbtinio sniego sluoksniu, o sniego patrankos jau ruošia ir snieglenčių trasą.

Anykštos upelio vanduo, iš pradžių sukauptas naujame tvenkinyje kalno papėdėje, patrankomis buvo pradėtas purkšti ant šlaito dar gruodžio 12-ąją. Nors atodrėkis ir grasino, jis jau nebeįveikė apšalusio šiaurinio šlaito.  Todėl prieš Kalėdas užteko ir poros šaltesnių dienų, kad trasa būtų baigta ir pirmoji iš Lietuvos slidinėjimo centrų priimtų slidininkus.

Jau pirmąją dieną naujo sezono trasą Anykščiuose išbandė daugiau kaip 200 slidininkų – daugiausia iš Panevėžio, Utenos ir Anykščių.

Keltuvo paslaugos suaugusiems per dieną čia kainuoja iki 30 litų, 10-14 metų vaikams – iki 23 litų, o jaunesni kartu su suaugusiais slidinėja nemokamai.

Čia taip pat galima įsigyti ir bilietą visam žiemos sezonui – suaugusiems jis kainuoja 250 litų, o vaikams tik 150 litų.

Tautvydo Kontrimavičiaus nuotraukos

 
 
    Atgal...