Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2018-12-21   Šventėms artėjant – nuoširdūs anykštėnų žodžiai
 
 

Pasaulio anykštėnų bendrijos kalėdinis sveikinimas.

Mielieji,
žiemiškų Pasaulio anykštėnų namų fone skrieja gražiausi kalėdiniai linkėjimai Jums ir Jūsų šeimoms! Ramybės, džiaugsmo, sveikatos, nepailstančios meilės, būkite palaiminti!

Justė Lotyš,
Pasaulio anykštėnų kūrybos centro kuratorė

Kauno šventinė eglė

Ūt, kad atalakia per laukus mažutis žiburiukas! Kas gi ti dabar takiam čėsi? Baltas aniuolas – venoj runkaj dega vaškine žvakela, kitoj neša auksinį klernatų. Sustas senelių gryčialas vietaj – ir pa šimtamečiu soda ūžalu pasgirs kalėdine maliadija. Iš aukštybjų prades laistis žvaigždes, ja pati didžiausia ir gražiausia – Betliejaus žvaigžde – sustas tarp Anykščių bažnyčias bokštų. Kai suskumbes didieji varpai Bernelių Mišiom ir užgras vargonai – plačiai atsdarys dungaus vartai. Pranyks ilgesys, nudžius kožna ašara, širdys prispildys džiaugsmu. Aš paimsiu iš aniuola runkų žvakutį ir pastatysiu prę gimusia Kūdikėlia ėdžių, kad jam nebut šalta, ir kad ana švestų Jum visiem, mana brungūs Prieteliai! Gražių švinčių!

Sveikinu su artėjančiomis Šv. Kalėdomis. Palaiminto Laukimo, jaukaus Kūčių vakaro, šviesos, ramybės ir tikro džiaugsmo, sklindančio iš Prakartėlės!

Pagarbiai – Virginija Juciūnaitė iš Kauno

Kauuno anykštėnų Kalėdos

Mieli kraštiečiai, jaukių, prasmingų ir šiltų artėjančių švenčių!

Jolanta Zabulytė ir visa Kauno anykštėnų draugijos taryba

Vilniaus anykštėnės Loretos Uzdraitės šventinis sveikinimas.

Vilniaus anykštėnė dailininkė Loreta Uzdraitė kiekvienas Kalėdas pasitinka ir mus sveikina nauju savo kūrybos atviruku.

Vilniaus Anykštėnų Sambūrio Tarybos sveikinimas

Vilniaus Anykštėnų sveikinimas – tiesiai nuo Anykščių šventinės eglės, o skulptorius Romualdas Inčirauskas siunčia metalinius linkėjimus iš Telšių.

Romualdo Inčirausko sveikinimas.

 
 
    Atgal...