Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2019-02-27   Viena Prezidentės Trispalvė bus keliama ir Anykščiuose
 
 

2019 m. vasario 27 d. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino ir už originalumą, pilietiškumą, gebėjimą sutelkti bei meilės Tėvynei puoselėjimą Lietuvos valstybės vėliavomis apdovanojo sumaniausius akcijos „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ idėjų iniciatorius.

„Prezidentūroje mūsų kolektyvui Prezidentė įteikė Lietuvos valstybinę vėliavą už įdomiai ir išradingai švęstą Lietuvos gimtadienį. Iniciatyvoje dalyvavo 333 projektai, iš kurių apdovanoti buvo tik 16 išradingiausių!“ – šia žinia ir nuotrauka iš renginio socialiniuose tinkluose iškart pasidalijo viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktorė Sonata Veršelienė.

Prezidentės Trispalvė – Anykščių baseino kolektyvui.

Tarp kitų apdovanotųjų, iš Prezidentės rankų gavusių Trispalvę, buvo ir šios Anykščių įmonės kolektyvas, apdovanotas už išradingas ir sveikuoliškas idėjas linksmoje Vasario 16-osios šventėje Anykščių baseine.

Dovanos buvo įteiktos ir Senųjų menų studijai už teatralizuotą 20-ies signatarų eiseną Vilniuje, Utenos priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai už šventės dieną po pratybų iš užšalusio ežero ledo išpjautą pusę tonos sveriančią širdį, skirtą Lietuvai, ir Povilui Neliupšiui už per 2018 metus surengtus 100 akordeono koncertų savo šaliai, ir būriui kitų išradingiausių šventės organizatorių.

Šalies vadovė padėkojo visiems dalyviams už įkvepiantį ir visus vienijantį pavyzdį bei palinkėjo ateityje ir toliau dalytis savo idėjomis su visa Lietuva, kad iniciatyva pakiliai minėti valstybės gimtadienį išliktų gražia ir ilgai gyvuojančia tradicija.

Prezidentės inicijuota akcija „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ šiemet vyko jau 7-ą kartą. Jos metu iš viso buvo paskelbta beveik 4 tūkst. šventinių sumanymų, o vėliavomis įvertinta ir į Prezidento rūmus pakviesta per pusantro šimto iniciatyvų autorių.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...