Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-01-13   Anykščių šauliai – "Gyvybės ir mirties kelyje"
 
 

Sausio 12-ąją Vilniuje įvykusiame XVII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime "Gyvybės ir mirties keliu" žuvusiems už Lietuvos laisvę kovotojams atminti, kaip jau mums įprasta, Anykščių jaunieji šauliai pasižymėjo ypatingu aktyvumu ir sudarė daugumą  Utenos apskrities šaulių delegacijoje.

Kaip ir kasmet, nuo Antakalnio kapinių iki televizijos bokšto, bėgo kelios dešimtys Utenos 9-osios šaulių rinktinės jaunųjų šaulių, koordinuojamų Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno 1-osios kuopos vado Zenono Mameniškio.

Utenos rinktinės šauliai 
 
Mus, bėgimo dalyvius pasveikino ir sėkmingo bėgimo linkėjo Vilniaus meras Juozas
Imbrasas ir Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.

Belaukiant starto

Svečiai

Tuoj startuosim

Šiais metais bėgti buvo kaip niekad geras oras – silpnas vėjelis, kelio danga vos tik drėgna, be purvo ir sniego tyrės, kaip mums būdavo įprasta, bėgant sausio mėnesį.

Taip pat šiek tiek buvo sutrumpinta bėgimo trasa – pabaigoje nebereikėjo apibėgti žiedo, kad iš Laisvės prospekto nusileistume į A. Kavoliuko gatvę. Turbūt organizatoriai įvertino, kad ir taip didelė dalis dalyvių anksčiau trasą čia trumpindavo...

Begimo metu

 Pabaiga jau nebetoli

Įveikus visą bėgimo trasą, mūsų laukė karšta arbata ir sumuštiniai bei, žinoma, tradiciniai atminimo medaliai.

Prie įprastai gausiausių Lietuvos šaulių sąjungos ir Generolo Jono Žemaičio karo akademijos kolektyvų šįmet prisijungė ir vidaus tarnybos pulko kareiviai. Todėl šiais metais dalyvių gretos buvo gausesnės nei pernai – bėgo apie 3 tūkstančiai dalyvių.

Aš - che che 

Andriaus Kontrimavičiaus įspūdžiai ir nuotraukos

 
 
    Atgal...