Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2019-11-15   „Verslo žiburiuose–2019“ spindėjo patirtis ir nuoširdumas
 
 

Lapkričio 15-ąją Anykščių kultūros centre 8-ąjį kartą pagerbti Anykščių verslo lyderiai. Tradicinį „Verslo žiburių–2019“ vakarą surengė Anykščių turizmo ir verslo informacijos centras, jį vedė iš Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro aktorė Toma Razmislavičiūtė-Juodė, su džiaugsmu ne kartą priminusi, kad ir pati esanti anykštėnė, iš tos pačios scenos išėjusi į teatro kelią.

Daugiau kaip 400 anykštėnų ir svečių, užpildžiusių salę, sveikinęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Sergejus Jovaiša sakė nesuprantąs nei meno, nei verslo, bet ir vienu, ir kitu domisi. Tuo tarpu Anykščių meras Sigutis Obelevičius prisipažino irgi neturintis verslininko gyslelės, nes, kaip pastebėjo S. Jovaiša, visą savo uždarbį sudedantis į augalus, o už jų apžiūrėjimą pinigų neimantis.

„Verslo lyderio“ nominacijoje šių metų nugalėtoju tapo uždaroji akcinė bendrovė ESSPO, internetu vykusiame balsavime įveikusi bendroves „Anykščių kvarcas“ ir „Kurklių karjeras“. Apdovanojimas buvo įteiktas nuo 1992 m. iki šiol veikiančios įmonės direktoriui Lukui Pakelčiui, kuris nepamiršo paminėti, jog tęsia dar savo tėvo Kęstučio Pakelčio pradėtą verslą.

„Verslios šeimos“ nominacijoje varžėsi Gotovskių, Pakelčių ir Juodelių šeimos. Šiemet buvo pagerbta Dalios ir Gintauto Gotovskių šeima, kuri Anykščiuose jau 25-erius metus verčiasi sodybų priežiūros technikos prekyba ir aptarnavimu.

„Metų vadovo“ prizas buvo įteiktas jau 36-erius metus bendrovėje „Anykščių kvarcas“ dirbančiam ir nuo 2003 m. įmonei vadovaujančiam Eugenijui Andriejauskui. Jis varžėsi su bendrovės „Jaros prekyba“ vadovu Rolandu Musteikiu ir viešosios įstaigos „Sveikatos oazė“ direktore Sonata Veršeliene.

Nominacijoje „Kryptis – Anykščiai“ konkuravo bendrovė „Anšilas“, eksploatuojanti SPA „Vilnius Anykščiai“ ir maitinimo paslaugų įmonės bendrovės „Cinamono rūkas“ ir „Kavos aromatas“. Apdovanojimą pelnė bendrovės „Cinamono rūkas“, eksploatuojančios kavinę „Paukštukas Pūga“, direktorė  Dovilė Tolušienė, po aštuonerių metų emigracijoje įsiūbavusi verslą Anykščiuose.

Padėkas anykštėnams skyrė valstybės institucijos. Užimtumo tarnybos Utenos teritorinio padalinio vadovas Alvydas Sipavičius kaip geriausią darbdavį išskyrė Valstybinių miškų urėdijos Anykščių regioninį padalinį ir padėką įteikė jo vadovei Monikai Sirgėdienei. Valstybinės mokesčių inspekcijos padėką pelnė pagal septynis kriterijus geriausiu mokesčių mokėtojų tarp mažųjų įmonių išrinkta uždaroji akcinė bendrovė „Anykščių agrocentras“ (direktorius Mažvydas Petraitis).

Anykščių vadovų klubo specialųjį prizą už investicijų pritraukimą ir turizmo paslaugų plėtrą pelnė Anykščių regioninio parko direkcija ir jos vadovas Kęstutis Šerepka.

Vakaro metu buvo pristatytas Klaipėdos universiteto studentų parengtas konkursinis projektas – Anykščių miesto Troškūnų gatvės teritorijos (buvusio smėlio karjero) koncepcija „Sveikatingumo sodai“, įteikti apdovanojimai teatrų festivalio „Pakeleivingi–2019“ laureatams, anykštėnams koncertavo merginų grupė „Queens of roses“.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...