Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2021-02-13   Anykštėnė tapo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės medalio laureate
 
 

Šį pavasarį dar vienai anykštėnei visuomenininkei – labdaros ir paramos fondo „Baltasis balandis“ įkūrėjai ir pirmininkei Aldonai Širvinskienei – bus įteiktas Lietuvos Respublikos Seimo Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalis „Tarnaukite Lietuvai“.

2021 m. vasario 12 d. Seimo G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisija apsvarstė pateiktus kandidatus ir slaptu balsavimu išrinko šešiolika šio medalio laureatų. Tarp keturių laureatų, kurie įvertinti už filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą, pateko ir Anykščių rajono savivaldybės nominuota Aldona Širvinskienė.

Taip įvertinta pirmiausiai jos veikla, organizuojant fondo „Baltasis balandis“ veiklą, remiant jaunuosius poetus ir kitus talentus.

G. Petkevičaitės-Bitės atminimo medaliais „Tarnaukite Lietuvai“ Anykščių rajono institucijų teikimu jau buvo apdovanoti istorikas Norbertas Černiauskas (2013 m.), kino, literatūros ir muzikos kūrėjas Vytautas V. Landsbergis (2013 m.), kraštotyrininkai Tautvilis Uža (2015 m.) ir Raimondas Guobis (2017 m.), politikė, Kovo 11-osios akto signatarė Irena Andrukaitienė (2019 m.).

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...