Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-05-22   "Anykščių vyno" viršūnėse – permainos
 
 

Bendrovės "Anykščių vynas" direktorius Marius Gudauskas atsisveikina su Anykščiais, išvyksta dirbti į Vilnių ir čia atvyks tik laisvalaikiu kaip į žmonos tėviškę.

Marius Gudauskas32 metų profesionalus vadovas, Kauno technologijos universiteto vadybos magistras, iš Ukmergės rajono kilęs ir "Anykščių žentu" tapęs M. Gudauskas "Anykščių vynui" vadovavo trejus metus. Šias pareigas jis užėmė po to, kai laimėjo bendrovės savininko "Alitos" skelbtą konkursą.

Šį pavasarį jis vėl dalyvavo konkurse naujoms pareigoms užimti ir jį laimėjo. Nuo gegužės 26 dienos M. Gudauskas dirbs šalies sulčių gamybos lyderės tarptautinės kompanijos "Elmenhorster Vilnius" generaliniu direktoriumi.

Užėmęs šias pareigas, jis sutaupys laiko, kurį iki šiol skirdavo, važinėdamas į darbą iš Vilniaus, kur pastaruoju metu jau gyveno su šeima.

Vidas Lagūnas"Anykščių vyno" bendrovės valdyba laikinai eiti direktoriaus pareigas paskyrė šios įmonės gamybos vadovą 59 metų Vidą Lagūną – vieną iš labiausiai patyrusių įmonės senbuvių.

Tautvydo Kontrimavičiaus nuotraukos

 
 
    Atgal...