Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-06-20   Kelininkų teismui – Anykščių vaikų fantazijos
 
 

Birželio 17 dieną Lietuvos automobilių kelių direkcijos administraciniame pastate Vilniuje, J. Basanavičiaus g. 36/2, atidaryta ir iki rudens veiks Anykščių kūrybos ir dailės mokyklos moksleivių darbų paroda "Keliai ir tiltai".

 

Tai – Vilniaus anykštėnų sambūrio projektas, atvėręs jauniesiems anykštėnams dar vieną naują ekspozicinę erdvę sostinėje. Administracinį pastatą vaikų piešinių galerija vasarai ryžosi paversti šios direkcijos generalinis direktorius Vilniaus anykštėnas Virgaudas Puodžiukas.

Pirmieji Anykščių moksleivių dailės parodą apžiūrėjo Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė Rita Virbalienė ir Automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Virgaudas Puodžiukas

Praėjusią žiemą panaši paroda buvo surengta Valstybinėje darbo inspekcijoje, vadovaujamoje kito Vilniaus anykštėno Mindaugo Plukto. Ten anykštėnai moksleiviai eksponavo savo plakatus saugaus darbo tema. (Plačiau...)

Realybę ir fantaziją įvairia dailės technika savo kūriniuose supynę jaunieji menininkai nekantriai lauks kelinininkų nuomonės – tik jie nuspręs, kas rudenį taps šios parodos laureatais.

O Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė Rita Virbalienė jau brandina kitų parodų sumanymus. Kitais mokslo metais anykštėnams tikriausiai teks piešti gaisrų ir karybos temomis.

Arūno Vilkončiaus nuotraukos

 
 
    Atgal...