Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-09-02   Giedrius Titenis – tarp populiariausių sportininkų
 
 

Anykštėnas olimpietis Giedrius Titenis laimėjo 3-ąją vietą tarp visų Lietuvos sportininkų, dalyvavusių XXIX Pekino olimpinėse žaidynėse, vertinant jų padarytą didžiausią pažangą.

Jis aplenkė net tris šios olimpiados medalininkus ir yra vertinamas geriausiai iš visų sportininkų, likusių šalia olimpinių apdovanojimų pakylos. Vyrų 100 m plaukimo krūtine rungtyje anykštėnas užėmė 12-ąją vietą.

Portalo "Delfi" surengtoje apklausoje iš 24 tūkst. balsavusiųjų per dvi savaites už anykštėną savo balsus atidavė beveik 3 tūkstančiai. 

Didžiausią pažangą padariusia Lietuvos olimpiete iš 71 sportininko išrinkta buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė, Pekino olimpinėse žaidynėse pelniusi sidabro medalį. Jai buvo atiduota daugiau kaip 8,4 tūkst. balsų, o SEB bankas šiai sportininkei skyrė 50 tūkstančių litų apdovanojimą.

Antrąją vietą apklausoje gavo bronzos medalį pelnęs imtynininkas Mindaugas Mizgaitis (3,3 tūkst. balsų).

Kitą labiausiai lūkesčius pranokusį sportininką išrinko komisija, kuri nulėmė, kaip padalinti dar vieną 50 tūkst. litų SEB banko skirtos premijos dalį.

Komisijos sprendimu ji skirta dviems sportininkams – anykštėnui plaukikui Giedriui Titeniui ir bėgikei Linai Grinčikaitei – po 25 tūkst. litų.

-anykstenai

 
 
    Atgal...