Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-10-06   Iš policijos – į energetikos įmonę
 
 

Nuo 2008 metų spalio 6 dienos naujai sukurtam akcinės bendrovės Rytų skirstomųjų tinklų Saugos ir prevencijos departamentui pradėjo vadovauti buvęs Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojas, iš Anykščių krašto kilęs Kęstutis Tubis.

Beveik 30 metų išdirbęs vidaus reikalų sistemoje, 1997-1998 m. vadovavęs ir Anykščių policijos komisariatui, 48 metų K. Tubis pakeitė darbo vietą, bet ne veiklos pobūdį.

Kaip praneša Rytų skirstomųjų tinklų bendrovės atstovai, naujai kuriamo Saugos ir prevencijos departamento pagrindinės funkcijos – efektyvus prevencinių priemonių įgyvendinimas bei negamybinių nuostolių, patiriamų dėl išorinių bei vidinių veiksnių, tokių kaip elektros vagystės, vagystės iš elektros skirstomojo tinklo bei žmonių nesąžininga veikla, mažinimas.

Savo būsimą veiklą viešai pristatęs K. Tubis pareiškė, kad bendrovė neturi patirti nuostolių, atsirandančių dėl žmogaus nesąžiningos veiklos arba jie turi būti minimalūs. Jis tikisi, kad savo ilgamete darbo patirtimi galės tai užtikrinti.

-anykstenai

 
 
    Atgal...