Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-11-19   Projekte "Manobalsas.lt" – ir anykštėnų politikų pažiūros
 
 

Šį rudenį startavęs interneto projektas www.manobalsas.lt jau sukaupė ir pateikia informaciją apie daugiau kaip 330 Lietuvos politikų politines pažiūras. Jame jau yra ir kelių pirmųjų anykštėnų pažiūrų grafikai, jų pareikšta nuomonė svarbiausiais Lietuvos politikos klausimais. Tiesa, dauguma iš Anykščių krašto kilusių ar Anykščių politinėje veikloje dalyvaujančių politikų kelio į šią tribūną dar neaptiko. 

Savo politines pažiūras pirmieji viešai deklaravo Europos Parlamento narys Aloyzas Sakalas, ką tik išrinktas Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Šimėnas ir į Seimą šiuose rinkimuose nepatekęs istorikas, vienas iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tarybos narių Tomas Baranauskas.

Projekto "Manobalsas.lt" iniciatoriai – jauni ir visuomenės politiniam raštingumui neabejingi intelektualai – kviečia politikus registruotis ir išreikšti nuomonę visuomenei svarbiais klausimais, o visus svetainės lankytojus – atlikti trumpą testą ir sužinoti, kurie politikai yra arčiausiai jų pažiūrų.

Klausimyno pagrindą sudaro visuomenei svarbūs klausimai iš įvairių sričių – švietimo, sveikatos apsaugos, ekonomikos, užsienio politikos, kultūros. Sumanymo iniciatoriai tikisi, kad žmonės, žinodami politikų poziciją jiems rūpimais klausimais, galės priimti racionalų sprendimą, kuris politikas sugeba jiems geriausiai atstovauti.

Svarbiausi šio projekto tikslai – jis skatina žmones aktyviau domėtis politikų pažiūromis ir partijų programomis, prisideda prie populizmo mažinimo ir kelia Lietuvos įvaizdį tarptautinėje arenoje, nes Lietuva tapo viena pirmųjų šalių, kuri inicijavo tokį projektą.

-anykstenai

 
 
    Atgal...