Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-11-24   Naujas dainų albumas – teisingo kelio liudijimas
 
 

Anykštėnas muzikos pedagogas ir kompozitorius Bronius Petrokas kartu su būriu draugų atlikėjų Anykščiuose pristatė ką tik išleistą trečiąjį savo autorinių dainų rinkinį – audioalbumą "Už tavo svajonę". Jame – naujausi šio kūrėjo darbai, kurių dauguma pirmą kartą nuskambėjo prieš keletą mėnesių Anykščiuose surengtame B. Petroko 55-mečio jubiliejiniame vakare.

"Čia susirinkę žmonės rodo – tu teisingame kelyje", – sakė Anykščių koplyčioje vienas iš anykštėno kuriamos muzikos atlikėjų pasaulinio garso saksofonininkas Petras Vyšniauskas, pavadinęs naująją kompaktinę plokštelę "sustabdytų akimirkų dokumentu".

Atlikėjų duetas - Bronius Petrokas ir Petras Vyšniauskas

Nemažai atlikėjų, talkinusių B. Petrokui ruošiant jo kūrinių įrašus, susirinko ir į Anykščių koplyčią, kur vėl dainavo jo dainas, sukurtas įvairių autorių eilėmis.

Dainuoja Nerijus petrokas ir Audra Vizgirdaitė, groja Petras Vyšniauskas

Tarp kitų kūrinių bene įspūdingiausiai po koplyčios skliautais nuskambėjo solisto Nerijaus Petroko, jaunesniojo kompozitoriaus brolio, atliekama daina "Netektis", parašyta Kavarske gyvenančio ir kuriančio Kęstučio Arlausko žodžiais.

Nerijus Petrokas dainuoja brolio sukurtą dainą "Netektis", akompanuoja Bronius Petrokas ir Petras Vyšniauskas

Dar 1973 m. šias eiles sukūręs rašytojas prisipažino dar niekuomet taip nebuvęs šio kūrinio sujaudintas, kaip jį išgirdęs būtent N. Petroko balsu.

Kęstutį Arlauską (dešinėje) sujaudino brolių Petrokų dėmesys jo poetinei kūrybai

-anykstenai

 
 
    Atgal...