Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-12-15   M. Rostropovičiaus fondo apdovanojimai įteikti ir anykštėnams
 
 

Vilniaus Rotušėje penktus metus iš eilės pagerbti mokytojai bei treneriai, ugdantys jaunuosius Lietuvos talentus, respublikinių olimpiadų, tarptautinių varžybų ir konkursų prizininkus. Nors šiais metais iš 25 net 8 apdovanojimai atiteko Vilniaus licėjaus mokytojams, tarp apdovanotųjų – ir du Anykščiuose dirbantys pedagogai.

M. Rostropovičiaus fondo apdovanojimai Vilniaus Rotušėje buvo įteikti Anykščių muzikos mokyklos fortepijono mokytojai Irenai Meldaikienei ir Anykščių kūno kultūros ir sporto centro plaukimo treneriui Žilvinui Ovsiukui. Mokytojus, kuriems suteikiamos labdaros ir paramos fondo premijos, atrenka M. Rostropovičiaus fondo valdyba, gabiausius vaikus ugdantys pedagogai jas gali gauti net ir kasmet.

Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas "Pagalba Lietuvos vaikams" įkurtas 2003 m. balandžio 12 d. asmenine šio garsaus dirigento iniciatyva. Nuo pat Fondo įkūrimo iki pat savo mirties 2007 metų balandžio 27 dieną M. Rostropovičius buvo Fondo Prezidentas, aktyviai dalyvavo vaikų mokymuose ir koncertuose.

-anykstenai

 
 
    Atgal...