Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-03-09   Pasaulio anykštėnų bendrija tikisi Jūsų paramos – 2 proc. pajamų mokesčio
 
 

Pasaulio anykštėnų bendrijos Anykščių kolegija, kaip ir kasmet, kviečia anykštėnus apsispręsti ir paremti Bendriją – skirti jos veiklai plėtoti 2 proc. pajamų mokesčio.

Tai padaryti galima tris artimiausius mėnesius – iki 2012 metų gegužės 2 dienos.

Deklaruojant 2011-ųjų pajamas ir valstybei sumokėtus mokesčius, kiekvienam Lietuvos gyventojui suteikta teisė pasirinkti, kam jis skirs iki 2 proc. mokesčių sumos.

Pateikęs specialų prašymą – užpildęs formą FR0512 (pildymo taisyklės), kiekvienas anykštėnas gali tuos 2 proc. panaudoti savo nuožiūra, skirdamas paramą tiems juridiniams asmenims, kurie yra įregistruoti kaip paramos gavėjai. Jei toks prašymas išvis nepateikiamas, valstybės biudžete lieka ne 98 proc., o visi 100 proc. pernai jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio.

Gavusi prašymus, šiuos pinigus Valstybinė mokesčių inspekcija po kelių mėnesių perveda į paramos gavėjo sąskaitą, nurodydama tik bendrą rėmėjų skaičių, neskelbdama nei konkrečių asmenų, nei jų skirtos paramos dydžio.

Pasaulio anykštėnų bendrija šiuo metu kaupia įvairių rėmėjų lėšas pusmetinio kultūros almanacho "Pasaulio anykštėnas" leidybai bei 2012-ųjų metų vasaros jaunimo kraštotyros ekspedicijoms. Kiekvienas paramos litas leistų sustiprinti Anykščių krašto kultūros paveldą ir aktualijas reprezentuojantį leidinį solidesnėmis žiniomis ir publikacijomis, padidinti jo sklaidą, o jauniesiems kraštotyrininkams – aprėpti platesnį tyrimų plotą.

Pildant FR0512 blanką arba teikiant šį prašymą elektroniniu būdu, Pasaulio anykštėnų bendriją galima paremti, nurodant šiuos jos duomenis:

Pasaulio anykštėnų bendrija

Asociacijos kodas 154280763

Registracijos adresas: J. Biliūno g. 23, Anykščiai

Atsiskaitomoji sąskaita SEB banke (kodas 70440) Nr. LT21 7044 0600 0214 7203

Su viltimi ir padėka –

PAB Anykščių kolegija

 
 
    Atgal...