Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2009-04-21   Karolio Širvinsko konkurso laureatė – anykštėnė
 
 

Balandžio 18 dieną Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje Vilniuje buvo surengtas tradicinis XXVI Rytų Lietuvos literatų susitikimas iš ciklo "Gimtosiomis literatų pėdomis...". Jame buvo įteiktos ir Anykščių krašto literato ir tautodailininko Karolio Širvinsko poezijos konkurso laureatų premijos. Konkurso nugalėtoja šiemet tapo "Marčiupio" klubo literatė Zita Butkutė.

Karolio Širvinsko konkursą žuvusio sūnaus literato, tautodailininko Karolio Širvinsko atminimui rengia fondo "Baltasis balandis" įkūrėja ir pirmininkė Aldona Širvinskienė ir Vilniaus apskrities kultūros centras.

Konkurse dalyvauja įvairaus amžiaus, profesijos literatai, pateikę naujausius savo eilėraščius, kuriuose atsispindi Karoliui Širvinskui būdinga pasaulėjauta, vertybės, emocijos ir jausmai. Šiemet jame dalyvavo Vilniaus, Šalčininkų, Ukmergės, Elektrėnų, Anykščių ir kitų rajonų literatai.

Karolio Širvinsko konkurso laureate pripažinta Anykščių "Marčiupio" klubo literatė Zita Butkutė. Antrąją vietą laimėjo ukmergiškė Eleonora Jankeliūnienė, trečiąją vietą – Fikrat Salimov iš Šalčininkų.

Minėdami garbingą Lietuvos vardo tūkstantmetį, Vilniuje – 2009-ųjų Europos kultūros sostinėje – susitikę literatai aplankė Lietuvos teatro, muzikos ir kino, taip pat literatūrinį Aleksandro Puškino muziejus.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...