Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2009-05-20   Buvęs Anykščių meras tapo laikraščio savininku
 
 

Vilniaus anykštėnas, buvęs Anykščių meras ir prezidento Valdo Adamkaus patarėjas Darius Gudelis tapo vienos iš žiniasklaidos priemonių – regioninio laikraščio "Panevėžio balsas" savininku.

Kaip informavo žiniasklaida, šį pirkinį jis įsigijo kaip fizinis asmuo iš leidybos bendrovės "Alro Media". Dienraštis pastaruoju metu išgyveno sudėtingą finansinę padėtį, todėl D. Gudelis viešai pareiškė, kad jį galėjo įsigyti "gera kaina". Jis taip pat prisipažino apie investicijas į regioninę žiniasklaidą galvojęs pusę metų, kol pasirinkęs, ką pirkti.

35-uosius metus baigiantis verslininkas D. Gudelis tapo prekės ženklo "Panevėžio balsas" ir laikraščio leidybos teisių savininku. Jis paskelbė turintis planų ir toliau investuoti į regioninę žiniasklaidą, galvojantis apie įmonių grupės formavimą, tačiau kol kas žiūrės, kaip seksis pirmajai jo investicijai šioje srityje.

Šiuo metu "Panevėžio balsas" leidžiamas daugiau nei 11 tūkst. egzempliorių tiražu, turi interneto portalą.

D. Gudeliui taip pat priklauso ryšių su visuomene agentūra "Viešosios informacijos partneriai", kuri teikia paslaugas Ūkio, Aplinkos, Teisingumo, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoms, Šiaulių bankui, "Eglės" sanatorijai", Lietuvos valstybiniam turizmo departamentui.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...