Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2009-09-09   Geriausi šalies policijos patruliai dirba Anykščiuose
 
 

Anykščių rajono policijos komisariato Patrulių būrio vyresnysis patrulis Andrius Auryla ir patrulis Artūras Čeberekas laimėjo šių metų Lietuvos viešosios policijos pareigūnų konkursą ir buvo pripažinti geriausiais 2009 m. policijos patruliais.

Kaip informavo Policijos departamentas, finalinis šio konkurso etapas buvo surengtas rugsėjo 8 dieną Kaune, Lietuvos policijos mokymo centre. Iš visų šalies apskričių į laikinąją sostinę susirinkę nugalėtojai 14-tus metus iš eilės surengtame konkurso finaliniame etape rungėsi profesinės taktikos, kliūčių ruožo, šaudymo, žinių patikrinimo rungtyse.

Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, kad geriausia 2009 m. patrulių pora tapo Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Patrulių būrio vyresnysis patrulis A. Auryla ir patrulis A. Čeberekas. A. Auryla yra ne tik policijos pareigūnas, bet ir Utenos apskrities šaulių 9-osios rinktinės Anykščių Dariaus ir Girėno 1-osios kuopos šaulys.

Policijos departamento nuotr.

Geriausias 2009 metų apylinkės inspektorius dirba Klaipėdos apskrityje, juo tapo Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2 policijos komisariato viešosios policijos skyriaus vyresnysis tyrėjas Marius Vaičikauskas.

Po apdovanojimo ceremonijos konkurso nugalėtojai kalbėjo, kad specialiai šiam konkursui nesirengė, tik persiskaitė teisės aktus, reglamentuojančius policijos veiklą. "Pagrindines pamokas išmokome patruliuodami gatvėje, bendraudami su žmonėmis, padėdami nukentėjusiesiems", – sakė konkurso nugalėtojai.

Konkurso nugalėtojai apdovanoti diplomais, vertingomis dovanomis, 5 dienų papildomomis atostogomis. Be to, geriausiems viešosios policijos pareigūnams kaip įprasta įteikti specialūs ženklai "Geriausias viešosios policijos pareigūnas".

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...